5.6 C
Campulung Muscel
September 21, 2021

Repartizarea elevilor musceleni la licee

La mijlocul săptămânii trecute, elevii care au absolvit clasa a VIII-a şi au susţinut Evaluările Naţionale au aflat la ce licee îşi vor continua studiile. Asta după ce a fost afişată repartizarea computerizată în învăţământul liceal. La Liceul cu Program Sportiv şi la Seminarul Teologic Ortodox „Iustin Patriarhul”, admiterea s-a făcut după testarea aptitudinilor necesare profilelor. În rest, cele şapte licee din Muscel au oferit absolvenţilor de gimnaziu 532 de locuri la diferite profiluri, dintre care, după prima repartizare, au fost ocupate 447 dintre ele, 85 rămânând libere pentru următoarea sesiune de admitere. Clasele care nu au fost ocupate sunt la Colegiul Tehnic, Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr şi Liceul Tehnologic Auto. În această ediţie enumerăm numele elevilor care au intrat la „Dinicu Golescu”, la cele trei profiluri, şi la „Carol I”, la două clase cu specializări diferite.

 

Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”

Filologie, 28 de locuri

8Horeboiu Dragoş Marian: (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.27;

8Ungureanu Monica Elena (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.17;

8Moise Raluca Ştefania (Şcoala Gimnazială Albeştii de Muscel): 9.16;

8Blidaru Ariana Teodora (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.06;

8Pătrulescu Ştefania Mihaela (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.87;

8Miriţă Maria (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.83;

8Fintoiu Diana Alexandra (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.77;

8Mitulescu Ruxandra Elena (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.59;

8Moisescu Iulia Andreea (Şcoala Gimnazială Valea Mare Pravăţ): 8.53;

8Cîrstian Rareş George (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.48; 

8Dumitru Bianca Ioana (Şcoala Gimnazială Livezeni): 8.45;

8Albu George Radu (Şcoala Gimnazială Mioarele): 8.31;

8Chivu Emil Constantin (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.30;

8Andreiu Robert Florentin (Şcoala Gimnazială Stoeneşti): 8.27;

8Răuţă Viviana Elena (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 8.21;

8Leca Bianca Ştefania (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.13;

8Vlădău Ştefania Maria (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 8.11;

8Solomon Mirabela Paula (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  8.03;

8Bratu Maria Teodora (Şcoala Gimnazială Stoeneşti): 8.02;

8Constantinescu George Daniel (Şcoala Gimnazială Voineşti): 7.97;

8Nedelcu Andrei (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 7.83;

8Toma Sebastian Gabriel (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.73;

8Moise Delia Marilena (Şcoala Gimnazială Slănic): 7.70;

8Herţea Mihai Iordan (Şcoala Gimnazială „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti): 7.69;

8Vişoiu Teodor Dumitru (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.64;

8Tinca Andrei Marian (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.63;

8Lăzărescu Robert Iulian (Şcoala „Sfântul Iacob”): 7.61;

8Florea Teodora Andreea (Şcoala Gimnazială Stoeneşti): 7.59.

 

Matematică – Informatică, 84 de locuri

8Alexe Mihai Victor (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.91;

8Şuţa Ana Maria (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.89;

8Isvoranu Alexandru Florian (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.85;

8Coman Maria Ruxandra (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.78;

8Vintilescu Ştefania Mădălina (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.76;

8Eşanu Gabriela (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.76;

8Boteanu Ştefania Diana (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.75;

8Bongioianu Elena Mira (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.72;

8Oproiu Andra (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.70;

8Ionescu Ingrid Maria (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.70;

8Ilinca Raluca Ioana (Şcoala Gimnazială „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti): 9.69;

8Săvulescu Mihai (Şcoala Gimnazială Bughea de Jos): 9.67;

8Cotenescu Pojală Rareş Valentin (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.66;

8Binică Dana Elena (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.66;

8Băjan Cosmin Alexandru (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  9.66;

8Vişoiu Eduard Constantin (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.65;

8Nicolescu Ioana Andreea (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.64;

8Ivan Andra Ioana (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.64;

8Tudosie Anca Ştefania (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.62;

8Neleţ Andrei (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.59;

8Tică Ion Valentin (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.58;

8Busioc Giorgiana Anamaria (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.58;

8Marinescu Ioana Georgiana (Şcoala Gimnazială Mioarele): 9.58;

8Buştenaru Cosmin Alexandru (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.57;

8Oancea Elena Antonia (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.57;

8Icovoiu Alexandra Georgiana (Şcoala Gimnazială Stoeneşti): 9.54;

8Cicu Noemy Paula (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.54;

8Brăgărea Ionuţ Theodor (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.52;

8Brumaru Georgiana (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.51;

8Şipoteanu Luca Ioan (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.49;

8Baciu Sorina Ştefania (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.47;

8Garciu George Andrei (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.45;

8Zevedei Mihai Valentin (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.44;

8Poştoacă Andreea Nicoleta (Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”): 9.43;

8Enaru Andrada Costinela (Şcoala Gimnazială Coteneşti): 9.42;

8Ţiculeasa David Nicolae (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.35;

8Ghiţă Mărgescu Olivian Ionuţ (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.34;

8Marotineanu Alisia Andreea (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.34;

8Duca Radu Alexandru (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  9.33;

8Nicoară Adelina Ana Maria (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.33;

8Chiran Andrei Ioan (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.33

8Bordea Izabela Elena (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 9.33;

8Poştoacă Mihai Laurenţiu (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.32;

8Fătu Bogdan Cătălin (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.30;

8Ciurea Mihai Cristian (Şcoala Gimnazială Bădeni): 9.29;

8Băcioiu Raluca Andreea (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.28;

8Zărnescu Emanuel Dănuţ (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 9.26;

8Oprei Ştefan Nicolae (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 9.24;

8Micudă Albert Ionuţ (Şcoala Gimnazială Albeştii de Muscel): 9.24;

8Nicolae Andreea (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.23;

8Petroiu George Daniel (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 9.23;

8Avram Vlad Ionuţ (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  9.21;

8Teşileanu Andra Maria (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.20;

8Herişanu George Dragoş (Şcoala Gimnazială Lereşti): 9.20;

8Malancu Ana Maria (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.20;

8Iosivoiu Dumitru Răzvan (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.18;

8Răuţă Sorescu Andreea Evelina (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.18;

8Rădoiu Mihnea Alexandru (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”): 9.18;

8Popescu Andrei Constantin (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.17;

8Lem-Rău Dumitru Alexandru (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.16;

8Paraschiv Vlad Andrei (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.12;

8Duruian Eduard Laurenţiu (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 9.12;

8Cîrciumaru Alexandra Camelia (Şcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei):  9.10;

8Zafiu Tudor Ionuţ (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.10;

8Beşel Marin Adrian (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.06;

8Ducă Gabriela Alexia (Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”): 9.05;

8Popa Ana Maria (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  9.04;

8Popescu Andrei George (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.03;

8Bulugea Victor George (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.00;

8Nistor Mihai (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 8.99;

8Crâmpiţă Eduard Ionuţ (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 8.98;

8Lazăr Darius Sebastian (Şcoala Gimnazială Poienarii de Muscel): 8.97;

8Lăcătuşu Alexandru Mihai (Şcoala Gimnazială Cetăţeni): 8.96;

8Manea Nicholas Daniel (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.94;

8Filip Mihai Alexandru (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.93;

8Şerban Claudiu Constantin (Şcoala Gimnazială Hârtieşti): 8.84;

8Bratosin Iulia Andreea (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.81;

8Bontaş Cătălin Mihai (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.80;

8Marinescu Claudiu Dumitru (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.75;

8Corneci Mihai (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.75;

8Răcaru Călin Florian (Şcoala Gimnazială Voineşti): 8.71;

8Oncioiu Andrei Daniel (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.70;

8Firică Cosmin Ioan (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 8.70;

8Trufaş Raul Iosif (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.65.

 

Ştiinţe ale Naturii, 56 de locuri

8Popescu Ioana Maria (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.91;

8Şendroiu Anastasia Ioana (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.89;

8Niţă Irina Gabriela (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.84;

8Bican Şerban Gabriel (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.81;

8Căţoiu Elena Alexandra (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.81;

8Moraru Horia Andrei (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.81;

8Cojocaru Emilia (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.80;

8Cartaleanu Theodora Irina (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.78;

8Petculescu Maria Stanca (Şcoala Gimnazială Valea Popii): 9.77;

8Ionescu Valentin Ştefan (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.73;

8Niţă Ana Maria (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 9.70;

8Ştefan Andrada Ioana (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.68;

8Andrei Tudor (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 9.67;

8Hiu Gabriel (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.62;

8Iacobescu Silvia Ioana (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.61;

8Duhomnicu George Radu (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 9.60;

8Popescu Eduard Georgian (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.59;

8Şerban Beatrice Maria (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.59;

8Dobre Florina Alina (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.59;

8Crăciun Mihai Sebastian (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.59;

8Pătrăşcoiu Iulia Alexia (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.58;

8Ilie Andreea Ioana (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.55;

8Iorga Isabela Elena (Şcoala Gimnazială Lăzăreşti): 9.51;

8Lupescu Ştefania Amira (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 9.46;

8Popescu Alexia Ştefania (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.42;

8Tănase Andreea Bianca (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 9.41;

8Aldea Elena Cristina (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.38;

8Bugheanu Ştefan Adrian (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.36;

8Cîrstian Cătălina Elena (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.36;

8Veca Oana Andreea (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.34;

8Stăncescu Diana Gabriela (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 9.33;

8Roman Eliza Nicoleta (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.32;

8Ochi Diana Georgiana (Şcoala Gimnazială Coteneşti): 9.15;

8Miloşi Gabriel Viorel (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 9.11;

8Stoian Diana Andreea (Şcoala Gimnazială „Ion Iorgulescu” Mihăeşti): 9.11;

8Brătucu Daniel Gabriel (Şcoala Gimnazială „Iosif Gabrea” Văleni Dâmboviţa): 8.96;

8Oprişoiu Teodor Ştefan (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 8.81;

8Lazanu Mihai George (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 8.80;

8Guiman Antonio Adrian (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 8.73;

8Nistor Maria Magdalena (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.69;

8Trufăşilă Ioana Cristina (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.64;

8Roşu Şerban Andrei (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.60;

8Ilinca Cosmin Marian (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.59;

8Sechea Bianca Elena (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.56;

8Cocă Andrada Georgiana (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 8.52;

8Ciupeanu Andreea Daniela (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.48;

8Manole Andrada (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.42;

8Miloşi George Cristian (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.26;

8Popa Teodora Ştefania (Şcoala Gimnazială „Nicolae Simonide” Piteşti): 8.17;

8Herache Octavian George (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.01;

8Piţigoi Bianca Maria (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”): 7.96;

8Răuţă Ioana Dana (Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”): 7.85;

8Arghira Vasile Ianis (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”):  7.84;

8Leca Ioana Minerva (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.82;

8Păcurariu Sebastian Ovidiu (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.72;

8Oprişoiu Bianca Petronela (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.69.

 

Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”

Filologie, 28 de locuri

8Ţuţu Ioana (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.63;

8Szabo Andrada Ionela (Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu” Dragoslavele): 9.31;

8Bîrloiu Desiree (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.92;

8Miu Maria Giulia (Şcoala Gimnazială Beleţi-Negreşti): 8.89;

8Ivaşcu Alexandra Maria (Şcoala Gimnazială „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti): 8.69;

8Lucaciu Aura Mihaela (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”): 8.64

8Enescu Mălina Elena (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.52

8Pătrăşcan Rebeca (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.49

8Matei Darius Andrei (Şcoala Gimnazială Mioarele): 8.37

8Chirvasiu Teodora (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.34

8Vasiloiu Georgiana Adelina (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 8.33

8Kollros Bratu Elisabeth Nikol (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.33;

8Irimia Ştefan Eusebiu (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”): 8.31;

8Bocăncea Ştefania Eliza (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 8.30;

8Soceanu Adriana Ştefania (Şcoala Gimnazială Lereşti): 8.30;

8Bălăceanu Raluca (Şcoala Gimnazială Valea Mare Pravăţ): 8.11;

8Andriesei Adelina Alexandra (Şcoala Gimnazială Voineşti): 8.09;

8Muşetescu Ana Maria (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 8.04;

8Diaconu Ioana Teodora (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.04;

8Pristavu Laurenţiu Silviu (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.98;

8Neaţă Emilia Ioana (Liceul Tehnologic „Petre Ionescu Muscel” Domneşti): 7.88;

8Zăbavă Andreea Nicoleta (Şcoala Gimnazială Coteşti-Godeni): 7.85;

8Popescu Sabin Constantin (Liceul cu Program Sportiv): 7.72;

8Elisei Roxana Elena (Şcoala Gimnazială Lăzăreşti): 7.68;

8Olteanu Delia Maria (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 7.68;

8Stănoiu Cristina Leontina (Şcoala Gimnazială Bughea de Jos): 7.65;

8Ciurea Cristiana Alexandra (Şcoala Gimnazială Bădeni): 7.63;

8Pătraşcu Silviu Ion (Şcoala Gimnazială Lăzăreşti): 7.62.

 

Ştiinţe Sociale, 28 de locuri

8Bălălău Petre Marian (Şcoala Gimnazială Voineşti): 7.62;

8Năiţă Bianca Gabriela (Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”): 7.59;

8Şerboiu Ştefania Francesca (Şcoala Gimnazială Cetăţeni): 7.59;

8Coman Nicoleta Andreea (Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”): 7.58;

8Mitu Ionuţ Eduard (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 7.56;

8Avram Alexandru Dorel (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 7.55;

8Puiu Maria Georgiana (Şcoala Gimnazială Vlădeşti): 7.55;

8Neguş Alexia Maria (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.53;

8Stuparu Victor Florin (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 7.51;

8Anania Răzvan Andrei (Şcoala Gimnazială Broşteni-Aninoasa): 7.50;

8Enache Robert Marius (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.50;

8Mitu Bianca Valentina (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 7.50;

8Constantinescu Vlăduţ Mihai (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 7.47;

8Butnaru Constantin Albert (Şcoala Gimnazială Valea Popii): 7.46;

8Lupu Vlad Constantin (Şcoala Gimnazială Bădeni): 7.46;

8Rolea Teodor Gabriel (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 7.45;

8Bucura Daniel (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.42;

8Ghinescu Miruna Maria (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 7.41;

8Oprişoiu Mihai Andrei (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.40;

8Juravle Mihai Modest (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 7.37;

8Popescu Cosmina Elena (Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni): 7.37;

8Picurici Anamaria Elena (Liceul cu Program Sportiv): 7.36;

8Bolohan Ionuţ Robert (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.35;

8David Raul Ştefan (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 7.32;

8Şulcă Nica Maria Izabela (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 7.31;

8Mesteacăn Elena Emilia (Şcoala Gimnazială Hârtieşti): 7.29;

8Chivulescu Miruna Valentina (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 7.26;

8Mazilu Gabriel Sebastian (Şcoala Gimnazială Broşteni-Aninoasa): 7.23.

Postări asemănătoare

Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Politica de confidentialitate a datelor personale. Accept Mai mult

error: Content is protected !!