25.1 C
Campulung Muscel
18/06/2024

CS Muscel a disputat al doilea meci din finala Campionatului Național de Volei

Astăzi, 30 mai 2024, s-a derulat o nouă fază a etapei finale din cadrul Campionatului Național de Volei.

Echipa CS Muscel, antrenată de profesorul Adrian Mihăilă s-a întâlnit, de această dată, cu CSS Baj. Cu toate că meciul a început lent, iar scorul primei reprize a fost unul destul de strâns, fiind o diferenţă mică de puncte pentru câştigarea primului set, CS Muscel a reuşit să deschidă tabela de scor cu 1-0 în favoarea acestora.

Cele două reprize rămase din meci au arătat, însă, diferit. Astfel că CS Muscel i-au oferit un cadou frumos de ziua profesorului Adrian Mihăilăâ, câştigând partida cu 3-0.