27.1 C
Campulung Muscel
24/07/2024

Zeci de profesori s-au înscris pentru obţinerea gradelor didactice

Inspectoratul Şcolar Argeş a prezentat lista cu cadrele didactice din judeţ care şi-au depus cereri de preînscriere pentru obţinerea gradului didactic II, sesiunea 2024, şi gradului didactic I, sesiunea 2025. Majoritatea cererilor sunt aprobate, doar câteva fiind în aşteptare.

Pentru gradul didactic II, sesiunea 2024, s-au înscris:
Georgiana Catincu (Bica), Şcoala „Sfântul Iacob”, Biologie.
Violeta Mariana Dan (Pătru), Şcoala Mihăeşti, Biologie.
Ionel Irinel Augustin Cojan, Liceul Sportiv, Educaţie Fizică şi Sport.
Flavius Alexandru Coman, Şcoala Albeşti şi „CD Aricescu”, Educaţie Fizică şi Sport.
Elena Jilavu Mateescu (Dinu), Şcoala „Nanu Muscel”, Educaţie Fizică şi Sport.
Giulia Elena Neacşu (Andrei), Şcoala Valea Mare, Educaţie Plastică.
Mihai Manolache, Liceul Stâlpeni, educaţie Socială.
Alina Roxana Bălan (Oancea), Şcoala Lereşti, educatoare.
Claudia Ioana Corneciu, Şcoala Cetăţeni, educatoare.
Georgiana Grigoriţă (Oncioiu), Grădiniţa „Sfânta Marina”, educatoare.
Oana Georgiana Udrea (Cristoloveanu), Şcoala Mihăeşti, educatoare.
Mădălina Boboc, Şcoala Cetăţeni, învăţătoare.
Elena Mădălina Drăgănescu (Iarca), Şcoala Cetăţeni, învăţătoare.
Denisa Elena Nedelescu (Ghiordunescu), Liceul Rucăr, învăţătoare.
Anda Răuţă (Calu), Şcoala Dragoslavele, învăţătoare.
Adelina Augustina Zamfir, Şcoala Dârmăneşti, învăţătoare.
Maria Alexandrina Borcea (Stănculescu), Centrul „Sfântul Nicolae”, Psihopedagogie Specială.
Pentru gradul didactic I, sesiunea 2025, s-au înscris:
Mirela Nicoleta Ilinca (Din), Şcoala Davideşti, Chimie.
Ilie Baicu, Şcoala Mihăeşti, Educaţie Fizică şi Sport.
Liviu Marian Hapaina, Liceul Stâlpeni, Educaţie Fizică şi Sport
Ioana Raluca Nedelcu (Moisescu), Colegiul „Dinicu Golescu”, Educaţie Fizică şi Sport.
Maria Aurora Nicolae (Giurculete), Şcoala Broşteni-Aninoasa, Educaţie Fizică şi Sport.
Aurel Nicolae Stoica, Şcoala „Oprea Iorgulescu”, Educaţie Fizică şi Sport.
Maria Ancuţa Coman, Grădiniţa Drăghici, educatoare.
Georgiana Petrilena Fintoiu (Avram), Liceul Rucăr, educatoare.
Silvia Văcaru (Enaru), Şcoala Stoeneşti, educatoare.
Aura Ioana Vlaicu (Dogaru), Şcoala Mihăeşti, educatoare.
Constanţa Petruţa Spătaru (Florescu), Şcoala Aninoasa, Informatică.
Georgiana Antonia Ilinca (Răuţă), Şcoala Stoeneşti, învăţătoare.
Anişoara Mădălina Lixandru (Antone), Şcoala Bălileşti, învăţătoare.
Marian Magdalena Marinescu, Şcoala Ţiţeşti, învăţătoare.
Elena Roxana Minciunescu (Babuciu), Şcoala „Sfântul Iacob”, învăţătoare.
Daniela Naon (Avram), Şcoala „Theodor Aman”, învăţătoare.
Elena Saru (Cojocaru), Şcoala Bălileşti, învăţătoare.
Anamaria Loredana Stan (Gheorghe), Şcoala Ţiţeşti, învăţătoare.
Ionela Georgiana Tiucă, Liceul Rucăr, învăţătoare.
Diana Marcela Bizon (Brătulescu), Şcoala „Sfântul Iacob”, Limba Engleză
Elena Adelina Lascu (Beldugan), Colegiul „Dinicu Golescu”, Limba Română.
Luiza Elena Idoraşi, Centrul „Sfântul Nicolae”, Psihopedagogie Specială.
Florentina Mihaela Olteanu, centrul „Sfântul Nicolae”, Psihopedagogie Specială.
Ştefan Mirel Radu, Şcoala „CD Aricescu”, Religie Ortodoxă.

Postări asemănătoare

Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Politica de confidentialitate a datelor personale. Accept Mai mult

error: Content is protected !!