15.3 C
Campulung Muscel
24/04/2024

La ce licee au intrat absolvenţii musceleni de clasa a VIII-a

Săptămâna trecută, s-a încheiat repartizarea computerizată a absolvenţilor de clasa a VIII-a. Copiii au ajuns la liceul dorit în funcţie de dorinţele consemnate într-un formular şi medie (care a fost formată 75% din media celor două probe la Evaluarea Naţională şi 25% din media anilor de studiu V-VIII). Oferta educaţională a fost variată, Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”, punând la dispoziţie şase clase a câte 28 de elevi, una la Filologie, trei la Matematică-Informatică şi două la Ştiinţe ale Naturii. La Liceul Teoretic „Dan Barbilian” s-au format patru clase, două de Filologie şi câte una de Matematică-Informatică şi Ştiinţe ale Naturii. Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I” a oferit absolvenţilor de gimnaziu opţiuni pentru două profiluri, cu câte o clasă, de Filologie şi Ştiinţe Sociale. În ediţia viitoare vă vom prezenta numele celor care vor urma cursurile la Colegiul “Carol I”, Colegiul Tehnic, Liceul Tehnologic Auto, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr şi Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni.

 

Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”

Filologie

Bănăţeanu Bianca Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 10.00

Avram Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.95

Neacşu Rareş Petrişor (Şcoala Lăzăreşti): 9.52

Vorovenci Alisia Georgiana (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.48

Guiman Erika Andreea (Şcoala „Oprea Iorgulescu”):  9.47

Smerea Ioana Alexandra (Şcoala Valea Mare Pravăţ): 9.23

Ştefănescu Ştefania Andrada (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.21

Bădiţa Bianca (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.16

Ţigănilă Ana Maria (Colegiul „Dinicu Golescu”):  9.05

Negoescu Cristina Georgiana (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.99

Burtoiu Bianca Maria (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.86

Cojanu Bianca Georgiana (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.82

Bunel Odesa Elena (Liceul „Victor Slăvescu” Rucăr): 8.71

Floroiu Mihail Eduard (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.70

Teujdea Flavia Elena Isabelle (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.64

Cojocaru Ştefania Elena (Şcoala Dragoslavele): 8.59

Pîrvu Luisa Petriana (Scoala „Sfântul Iacob”): 8.50

Vulpoiu Robert Andrei (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.32

Oancea Ioana Rebeca (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.22

Bărăitaru Marian Gabriel (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.21

Balaban Bianca Ioana (Şcoala „Petre Ţuţea” Boteni): 8.16

Brătoiu Radu Andrei (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.00

Predoiu Mihai Eduard (Şcoala Lăzăreşti): 7.75

Bădescu Teodor Adrian (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 7.73

Moiceanu Bogdan Ştefan (Şcoala „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti): 7.62

Şerban Andrei Gabriel (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.58

Chira Alexandru Mihail (Colegiul Pedagogic „Carol I”):  7.53

Vasile Timeea Maria (Colegiul „Dinicu Golescu”):  7.53

 

Matematică-Informatică

Broscoţeanu Daria Mihaela (Şcoala „Nanu Muscel”): 10.00

Ambruş Alexia Ioana (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.92

Contor Flavius Andrei (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.92

Popescu Ioan Emanuel Theodor (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.84

Zamora Ionuţ Teodor (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.84

Vlad Ioana Raluca (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.84

Malancu Elena Florentina (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.81

Lăzăroiu Lucas (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.81

Ionescu Ionuţ Lucian (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.74

Filote Petre Şerban (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.72

Boboc Talida Ştefania (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.71

Urdeşi Robert Ionuţ (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.69

Cicu Ştefan Alexandru (Şcoala Lereşti): 9.63

Zăbavă Claudiu Alexandru (Şcoala Cetăţeni): 9.61

Andrei Ioana (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.59

Staicu Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.59

Visalon Giani Florin (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.59

Gava Emilia Daniela (Şcoala Albeştii de Muscel): 9.57

Nedelea Maria Adelina (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.56

Maricuţu Ştefania Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.51

Duroaia Mihai Nelu (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.47

Toader Vlad Marian (Şcoala Gimnazială Voineşti): 9.47

Florea Maria Alexandra (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.47

Ghinescu Petru Andrei (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.45

Popescu Andrei Alexandru (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.43

Oncioiu Anidora Maria (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.43

Drăghici Denis Constantin (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.41

Baciu Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.38

Pelmuş George (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.38

Constantinescu Andreea Gabriela (Colegiul  „Dinicu Golescu”): 9.37

Stana Andreea Theodora (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.36

Cătană Leonard Constantin (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.33

Bragă Delia Florentina (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.31

Stănculescu Ruxandra Elena (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.29

Catană Adam Mihnea Ioan (Şcoala Voineşti): 9.28

Tonghioiu Ştefan Daniel (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.24

Oncioiu Adrian Valentin (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.22

Pravăţ Ioana Natalia (Şcoala Boteni): 9.19

Chiroianu Alexandru Ionuţ (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.18

Bragă Amalia Elena (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.17

Eftene Radu Lucian (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.12

Malancu Daniela Claudia (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.11

Modan Eduard Constantin (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.09

Toboşaru Ivona Ştefania (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.09

Moşoiu Patrick Alexandru (Şcoala Rucăr): 9.06

Radu Andreea Veronica (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.04

Stancu Bianca Elena (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.03

Filip Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.02

Sîrba Marius Cosmin (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.01

Gheorghilaş Ana Maria (Şcoala Cetăţeni): 9.01

Puiulescu Antonia Elena (Şcoala Boteni): 8.99

Baciu Tania Elena (Şcoala „Theodor Aman”): 8.99

Bizon Ionuţ Dragoş (Şcoala Albeştii de Muscel): 8.98

Sîrboiu Iulia (Şcoala „C.D. Aricescu”): 8.86

Negru Gavril Cătălin (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.86

Puiu Ioan Emanuel (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.84

Mitu Andra Gabriela (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.83

Cozma Denisa Ioana (Şcoala Rucăr): 8.83

Popescu Gabriela Rodica (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.82

Badea Radu George (Şcoala „C.D. Aricescu”): 8.81

Ancu Darius Andrei (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.79

Moise Elena Diana (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.77

Prunoiu Alexandru Marian (Şcoala Broşteni-Aninoasa): 8.76

Tiucă Ioana Ruxandra (Şcoala Podu Dâmboviţei): 8.70

Bîlcan Sebastian Gabriel (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.69

Fologea Roxana Mariana (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.68

Pavel Adriana Maria (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.66

Mihalache Anisia Cristina (Liceul Rucăr): 8.65

Costea Mihai (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.65

Tudor Horia (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.61

Zărnescu Ioana Flavia (Şcoala Boteni): 8.59

Grozav Valeriu (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.58

Buta Dan Gheorghe (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.58

Samoilă Anda Elena (Şcoala Coteneşti): 8.56

Paulovici Vlad Marian (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.47

Popescu Robert Gabriel (Şcoala Broşteni-Aninoasa): 8.44

Creangă Eduard Daniel (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.41

Mitrofan Teodor Octavian (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.39

Diaconu Andrei (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.36

Arsene Constantin Emil (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.34

Cîrjan Cosmin Nicolae (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.34

Bragă Antonio Ştefan (Şcoala Stoeneşti): 8.32

Roşca Mihai Alexandru (Şcoala Rucăr): 8.31

Proca Vlad Mihai (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.31

 

Ştiinţe ale Naturii

Cealîcu Ştefania Alexia (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.98

Ceapraz Mălina Filofteia (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.88

Păuleţ Oana Maria (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.80

Poştoacă Antonia Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.62

Toma Tudor Robert (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.61

Chiţu Karla Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.61

Manea Mihail Sebastian (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.60

Stana Nicola Cristiana (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.58

Bragă Ştefania Mihaela (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.53

Herişanu Bianca Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.43

Cicu Georgiana Alina (Şcoala Lereşti): 9.42

Schiaucu Theodora Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.39

Panduru Mihai Alexandru (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.29

Niţicală Sorana Elena (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 9.28

Milea Ana Maria (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.27

Ştefănescu Alexia Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.22

Manole Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.16

Cordea Antoan Costin (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.10

Grigore Alexandru Ionuţ (Colegiul „Dinicu Golescu”): 9.09

Isbăşoiu Maria Alexandra (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.08

Bălan Andrada Georgiana (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 9.04

Mălureanu Mădălina Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.01

Mione Sofia Antonia (Şcoala „C.D. Aricescu”): 9.00

Răducă Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.99

Dumitru Anda Maria (Şcoala „C.D. Aricescu”): 8.97

Iliescu Irena Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.94

Tarbă Andreea Ioana (Şcoala Boteni): 8.90

Popescu Maria Emilia (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.89

Stîlpeanu Andrada Elena (Şcoala Boteni): 8.88

Florea Teodora Valentina (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.87

Scheidbauer Karina (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.82

Oancea George Radu (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.80

Căţoiu Sorin Gabriel (Şcoala Stoeneşti): 8.69

Chelcea Laura Andreea (Şcoala Boteni): 8.47

Dobre Maria Magdalena (Şcoala Lăzăreşti): 8.43

Croitoru Florin Andrei (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.39

Bratu Claudiu Constantin (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.35

Ungureanu Octavian (Şcoala Ţiţeşti): 8.34

Oneissi Halime Iustina Gabriela (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.31

Darie David Iustin (Şcoala Bădeni): 8.21

Gavrilescu Larisa Mihaela (Şcoala Bughea de Jos): 8.15

Roşioru Otilia (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.12

Enache Alexandra Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.94

Vorovenci Andrei Viorel (Colegiul „Dinicu Golescu”): 7.93

Pahonţu Milena Elena (Şcoala Lereşti): 7.88

Rizea Marian Bogdan (Colegiul „Dinicu Golescu”): 7.84

Rizoiu George Eduard (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 7.78

Rizea Adrian Ionuţ (Şcoala Livezeni): 7.74

Caramelea Marina Diana (Şcoala Berevoeşti): 7.72

Giurcan Sabin Georgian (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.60

Robu Dorinel Alexandru (Şcoala Rucăr): 7.59

Tuţă Denis Constantin (Şcoala Drăghici): 7.56

Gavrilescu Rafael Gabriel (Şcoala Bughea de Jos): 7.56

Lixăndroiu Ioana Bianca (Colegiul „Dinicu Golescu”): 7.45

Durdun Maria Alexandra (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 7.43

Manea Rareş George (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.37

 

Liceul Teoretic „Dan Barbilian”

Filologie

Ochi Teodora Elena (Şcoala Rucăr): 9.85

Iosif Andra Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.73

Ionaşcu Beatrice Ioana (Şcoala Bădeni): 9.68

Stanciu Bianca Maria (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.58

Ilinu Laura Elena (Şcoala Bădeni): 9.50

Mitu Iunia (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.30

Predoiu Florin Cătălin (Şcoala „Nanu Muscel”): 9.30

Ştefan Alexandra Laura (Şcoala Mihăeşti): 9.28

Şerb Maria Diana (Şcoala Cetăţeni): 9.12

Nedelea Ioana (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.03

Ilinca Iulia Maria (Şcoala Mihăeşti): 8.97

Ilinescu Dragoş Costinel (Şcoala Coteşti-Godeni): 8.96

Cataramă Raluca Ioana (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.91

Pascu Oana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.91

Bălan Bianca (Şcoala Berevoeşti): 8.72

Herache Andreea Diana (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.69

Ilinca Darius Lucian (Şcoala Coteşti-Godeni): 8.60

Ilinca Andrei Cristian (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.59

Ioniţă Ciprian Valentin (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.58

Iubu Florina Alexandra (Colegiul „Dinicu Golescu”): 8.55

Moraru Ioan Emanuel (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.54

Sianu Rahela Loredana (Şcoala Rucăr”): 8.53

Jinga Bianca Maria (Şcoala „C.D. Aricescu”): 8.51

Tonghioiu Bogdan Florin (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.47

Leonte Şerban Florin (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.45

Jinga Sara Elena (Liceul Rucăr): 8.44

Marta Andreea Larisa (Şcoala Broşteni-Aninoasa): 8.44

Ştrengaru Raul Andrei (Şcoala Broşteni-Aninoasa): 8.44

Hera George Alexandru (Şcoala „C.D. Aricescu”): 8.37

Sandu Berta Ionela (Şcoala „Theodor Aman”): 8.37

Stroe Ramona Nicoleta (Şcoala Bughea de Jos): 8.33

Argeşanu Ştefania (Şcoala Berevoeşti): 8.25

Văcaru Mădălina (Şcoala Coteneşti): 8.24

Avram Mihai Alexandru (Şcoala Stoeneşti): 8.24

Simon Măriuca Luciana (Şcoala Rucăr): 8.22

Diţu Carmen Ioana (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.19

Stuparu Roberta Ioana (Şcoala Bădeni): 8.13

Mercan Alexandra Elena (Şcoala Cetăţeni): 8.10

Văcaru Beniamin Marcel (Şcoala Coteneşti): 8.03

Benea Costinel Bogdan (Şcoala Voineşti): 8.00

Pop Marisa Antonia (Şcoala Lăzăreşti): 7.98

Isbăşoiu Adrian Claudiu (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.95

Predoiu Rareş Ionuţ (Şcoala „C.D. Aricescu”): 7.90

Voicu Maria Georgiana (Liceul Rucăr”: 7.89

Stana Ionuţ Alexandru (Şcoala Voineşti): 7.85

Năstase Lucian George (Şcoala Schitu Goleşti): 7.85

Marin Alex Florin (Şcoala „Sfântul Iacob”): 7.83

Tudor Gheorghe Iulian (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 7.82

Machidon Alberto Gabriel (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.82

Soceanu Claudiu Constantin (Şcoala Valea Mare Pravăţ): 7.80

Vasilescu Dorina Maria (Şcoala Valea Mare Pravăş): 7.79

Muşetoiu Cosmin Ion (Şcoala Boteni): 7.78

Sîrboiu Mădălina Andreea (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.75

Enache Denisa Ioana (Şcoala „Nanu Muscel”): 7.74

Şulcă Raluca Georgiana (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 7.72

Muşetoiu Daniel Mihai (Şcoala Lereşti): 7.70

 

Matematică-Informatică

Cojocaru Simona Mihaela (Şcoala Rucăr): 9.17

Guţă Constantin Andrei (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.14

Ilinca Ştefan Cornel (Şcoala Berevoeşti): 9.12

Anghel Monica Mihaela (Şcoala Poienarii de Muscel): 9.06

Pîrvu Ana Maria (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.91

Muşetoiu Constantin Daniel (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.90

Matei Ovidiu Adrian (Şcoala Valea Mare Pravăţ): 8.85

Vintilă Alexandru Gabriel (Şcoala Coteşti-Godeni): 8.65

Ungheanu Mihai Daniel (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.63

Oprina Rareş (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.61

Arsenică Sebastian Marian (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.48

Drăguşin Ioan Denis (Şcoala Mihăeşti): 8.43

Mănescu Mihai (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.36

Boteanu Florin Radu (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.36

Bostan Dan Nicolae (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.28

Davidescu Andrei (Şcoala Schitu Goleşti): 8.27

Palaghiu Dennis Nicolae (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.26

Mitrea George Eduard (Şcoala „Ion Iorgulescu” Mihăeşti): 8.25

Duţă Mihai Alexandru (Şcoala „Theodor Aman”): 8.22

Pahonţi Răzvan Gabriel (Şcoala Lereşti): 8.22

Fintoiu Robert Daniel (Şcoala Rucăr): 8.21

Enache George Daniel (Şcoala Poienarii de Muscel): 8.21

Drăgulin Ionuţ Daniel (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.19

Stănicioiu Mihnea Emilian (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.15

Jingoi Valentin Francesco (Şcoala Lereşti): 8.13

Tuţă Denis Octavian (Şcoala Schitu Goleşti): 7.99

Murăruş Alexandru Ion (Şcoala Poienarii de Muscel): 7.97

Gheorghe Rolland Alexandru (Şcoala „Sfântul Iacob”): 7.95

 

Ştiinţe ale Naturii

Aldoiu Elena Diana (Şcoala Boteni): 9.65

Scheianu Anisia Elena (Şcoala Lereşti): 9.62

Bălăceanu Adriana Florinela (Şcoala Mioarele): 9.23

Iancu Alexia Elena (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 9.07

Amzică Elena Alexandra (Şcoala „Sfântul Iacob”): 9.05

Luca Ioana Diana (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.95

Smadea Maria Bianca (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.94

Găbrian Andrei Emilian (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.94

Dobre Elena Alexandra (Şcoala Lăzăreşti): 8.88

Iosif Robert Ion (Şcoala Mioarele): 8.87

Vlăşceanu Cristina Ştefania (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.76

Ancuţa Costinel Ionuţ (Şcoala Coteşti-Godeni): 8.71

Ungureanu Beatrice Ioana (Şcoala Lereşti): 8.68

Trocan Ştefan Vlăduţ (Liceul Stâlpeni): 8.64

Ştefaniţă Teodor Gabriel (Colegiul Pedagogic „Carol I”): 8.62

Gheorghică Andrei Sebastian (Şcoala „Sfântul Iacob”): 8.57

Căpăţînă George Gabriel (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.57

Popescu Clara Ioana (Şcoala „Iosif Gabrea” Văleni Dâmboviţa): 8.45

Tămaşi Loredana Elena (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.37

Nicolaescu Florentina Bianca (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 8.33

Diaconu Ştefania (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.27

Bizon Teodora Anamaria (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.25

Piţigoi Antonio Nicolae (Şcoala „Nanu Muscel”): 8.24

Bucur Ioana Emilia (Şcoala Poienari): 8.18

Oprişoiu Briana Valerica (Şcoala Podu Dâmboviţei): 8.17

Tocaciu Iuliana (Şcoala Poienari): 8.06

Măzărache Petre Marius (Şcoala Schitu Goleşti): 7.87

Diaconu Alina Ionela (Şcoala „Oprea Iorgulescu”): 7.83

Postări asemănătoare

Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Politica de confidentialitate a datelor personale. Accept Mai mult

error: Content is protected !!