22.4 C
Campulung Muscel
12/04/2024

În Muscel, au fost amenajate 88 de secţii de votare

Autoritatea Electorală Permanentă a publicat lista cu preşedinţii Birourilor Electorale ale secţiilor de votare constituite pentru alegerile locale din 5 iunie 2016 şi cu locţiitorii acestora. În Muscel, în cele 27 de comune au fost amenajate 88 de secţii de votare, în funcţie de numărul de alegători şi distribuţia populaţiei pe raza localităţii. Cele mai multe secţii, câte cinci, sunt în comunele Coşeşti, Mihăeşti şi Rucăr, care au peste 4.000 de alegători fiecare. Trei localuri de vot au fost organizate la Dâmbovicioara. Chiar dacă sunt doar 783 de alegători, aceştia sunt dispersaţi în satele din comună.

Albeştii de Muscel

=Secţia 194, Şcoala Nr. 1 Albeşti

Preşedinte: Ileana Isbăşoiu

Locţiitor: Ionel Cristian Bodea

=Secţia 195, Şcoala Cândeşti

Preşedinte:Lucica Camelia Cândea

Locţiitor: Cateluţa Lenuţa Coman

Aninoasa

=Secţia 199, Şcoala Aninoasa

Preşedinte: Catela Maria Jugănaru

Locţiitor: Maria Carmen Iordăchescu

=Secţia 200, Cămin Cultural Valea Siliştii

Preşedinte: Izabela Iarca

Locţiitor: Tudorel Stoica

=Secţia 201, Şcoala Slănic

Preşedinte: Doina Trîmbiţaşu

Locţiitor: Tămîioara Gănescu

Bălileşti

=Secţia 220, Cămin Cultural Bălileşti

Preşedinte: Maria Hera

Locţiitor: Elena Adina Achim

=Secţia 221, Cămin Cultural Băjeşti

Preşedinte: Maria Ghinea

Locţiitor: Gheorghe Boteanu

=Secţia 222, Căminul Cultural Poieniţa

Preşedinte: Ramona Elena Retevoi Popescu 

Locţiitor: Elena Dumitru

=Secţia 223, Şcoala Goleşti

Preşedinte: Ionuţ Bucurescu

Locţiitor: Gheorghe Daniel Vasiloiu

Berevoeşti

=Secţia 226, Cămin Cultural Pământeni

Preşedinte: Ioan Florea

Locţiitor: Doina Căpăţînă

=Secţia 227, Şcoala Gămăceşti

Preşedinte: Mariana Bordeanu 

Locţiitor: Georgiana Mihalea Florea

=Secţia 228, Şcoala Bratia

Preşedinte: Luminiţa Elena Coman

Locţiitor: Gheorghe Şerban

Boteni

=Secţia 240, Cămin Cultural Boteni

Preşedinte: Mihaela Costinela Moşoiu

Locţiitor: Mădălina Georgiana Ciucă

=Secţia 241, Şcoala Primară Lunca

Preşedinte: Adelina Maria Tarbă

Locţiitor: Constantin Pătrulescu

Bughea de Jos

=Secţia 256, Şcoala Gimnazială Bughea de Jos

Preşedinte: Mihaela Tănăsescu

Locţiitor: Nicoleta Oancea

=Secţia 257, Şcoala Primară Mlăci

Preşedinte: Viorel Dobrescu 

Locţiitor: Eugeniu Trandafir

=Secţia 258, Şcoala Primară Hulubeşti

Preşedinte: Ileana Adi Enache

Locţiitor: Georgeta Moroe

Bughea de Sus

=Secţia 259, Şcoala Gimnazială Bughea de Sus

Preşedinte: Georgeta Creţu

Locţiitor: Cornelia Cojocaru

=Secţia 260, Grădiniţa Grui

Preşedinte: Ionuţ Daniel Tănăsoiu

Locţiitor: Maria Roxana Bugheanu

Cetăţeni

=Secţia 288, Cămin Cultutal Cetăţeni

Preşedinte: Raluca Ionela Diaconescu

Locţiitor: Ana Maria Pătrulescu

=Secţia 289, Grădiniţa Lăicăi

Preşedinte: Gabriela Creţu

Locţiitor: Maria Minciună

=Secţia 290, Şcoala Valea Cetăţuia

Preşedinte: Claudia Ologu

Locţiitor: Dorel Costin Ologu

Coşeşti

=Secţia 311, Şcoala Petreşti

Preşedinte: Maria Magdalena Raţiu

Locţiitor: Ion Stancu

=Secţia 312, Cămin Cultural Coşeşti

Preşedinte: Cristian Fery Marin

Locţiitor: Ion Daniel Diaconescu

=Secţia 313, Cămin Cultural Leiceşti

Preşedinte: Iuliana Amalia Simion

Locţiitor: Maria Posadă

=Secţia 314, Cămin Cultural Jupâneşti

Preşedinte: Manuela Cristina Constantinescu

Locţiitor: Cateluţa Nae

=Secţia 315, Cămin Cultural Lăpuşani

Preşedinte: Petruţa Elena Ţîrlescu

Locţiitor: Vasilica Priseceanu

Davideşti

=Secţia 323, Şcoala Davideşti

Preşedinte: Ionela Anca Corbu

Locţiitor: Aurora Mariana Spânu

=Secţia 324, Şcoala Voroveni

Preşedinte: Costel Adrian Ţurlea

Locţiitor: Florentina Raluca Media

=Secţia 325, Şcoala Conţeşti

Preşedinte: Aretina Călinescu

Locţiitor: Georgeta Ramona Albu

=Secţia 326, Şcoala Olteanca

Preşedinte: Andreea Floroiu

Locţiitor: Ştefania Andreea Constantinescu

Dâmbovicioara

=Secţia 327, Cămin Podu Dâmboviţei

Preşedinte: Lucian Sorin Bîrloiu

Locţiitor: Nicoleta Alexandra Pantea

=Secţia 328, fostul sediu al Primăriei Dâmbovicioara

Preşedinte: Mariana Uretu

Locţiitor: Lucica Pâtea

=Secţia 329, Şcoala Ciocanu

Preşedinte: Nuţa Merluşcă

Locţiitor: Larisa Mihaela Uretu

Dârmăneşti

=Secţia 330, Şcoala Piscani

Preşedinte: Francesca Isabela Matache

Locţiitor: Dana Maria Sitaru

=Secţia 331, Şcoala Dârmăneşti

Preşedinte: Olga Iuliana Ilina

Locţiitor: Roxana Elena Zarescu

=Secţia 332, Şcoala Valea Nandrii

Preşedinte: Cocuţa Filofteia Gagiu 

Locţiitor: Maria Georgiana Enache Safta

=Secţia 333, Cămin Cultural Negreni

Preşedinte: Constantin Delican

Locţiitor: Maria Safta

Dragoslavele

=Secţia 338, Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu”

Preşedinte: Petre Jotu

Locţiitor: Paul Vlădău

=Secţia 339, Şcoala Primară Dragoslavele

Preşedinte: Magdalena Frigură

Locţiitor: Elena Stoenescu

=Secţia 340, Şcoala Valea Hotarului

Preşedinte: Ion Florin Ancu

Locţiitor: Elena Gorgos

Godeni

=Secţia 342, Şcoala Godeni

Preşedinte: Mihaela Elena Ţăpuş

Locţiitor: Simona Stancu

=Secţia 343, Şcoala Coteşti

Preşedinte: Cristina Roberta Iosif

Locţiitor: Gabriela Tudoriţa Ilinescu

Hârtieşti

=Secţia 344, Cămin Cultural Hârtieşti

Preşedinte: Corina Luana Miriţă

Locţiitor: Gabriel Codruţ Simion

=Secţia 345, Primăria veche Hârtieşti

Preşedinte: Maria Creţu

Locţiitor: Irinel Constantin Dole

=Secţia 346, Şcoala Lucieni

Preşedinte: Mihaela Iacob

Locţiitor: Constanţa Burhan

=Secţia 347, Centrul de zi Lespezi

Preşedinte: Georgeta Ştefănescu

Locţiitor: Ştefan Stancu

Lereşti

=Secţia 357, Şcoala Gimnazială Lereşti

Preşedinte: Ana Maria Boteanu 

Locţiitor: Ionela Mihaela Rădescu

=Secţia 358, Şcoala Voineşti

Preşedinte: Dana Marilena Herişanu

Locţiitor: Ionuţ Bratu

=Secţia 359, Cămin Cultural Lereşti

Preşedinte: Viorel Niţicală

Locţiitor: Camelia Minciună

Mihăeşti

=Secţia 382, Cămin Cultural Mihăeşti

Preşedinte: Vasilica Ştirosu

Locţiitor: Petre Brădeanu

=Secţia 383, Cămin Cultural Valea Popii

Preşedinte: Mihaela Roxana Tănase

Locţiitor: Ion Ilie

=Secţia 384, Şcoala Drăghici

Preşedinte: Paulina Cernatoni

Locţiitor: George Mădălin Tudorache

=Secţia 385, Şcoala Văcarea

Preşedinte: Ion Boţa

Locţiitor: Ecaterina Maria Luca

=Secţia 386, Cămin Cultural Furnicoşi

Preşedinte: Elena Loredana Neacşu

Locţiitor: Constantin Geambaşu

Mioarele

=Secţia 387, Cămin Cultural Măţău

Preşedinte: Steliana Pîrnuţă

Locţiitor: Mădălina Georgeta Bălăceanu

=Secţia 388, Şcoala Suslăneşti

Preşedinte: Ion Deca

Locţiitor: Domnica Grigore

Poienarii de Muscel

=Secţia 428, Şcoala Gimnazială Poienarii de Muscel

Preşedinte: Carmen Ramona Gheorghe

Locţiitor: Camelia Oncioiu

=Secţia 429, Şcoala Primară Jugur

Preşedinte: Sorina Mariana Ceauşu

Locţiitor: Marian Enache

=Secţia 430, Grădiniţa Groşani

Preşedinte: Cristina Horeboiu

Locţiitor: Georgiana Mădălina Bidilică

Rucăr

=Secţia 448, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu”, sala de sport

Preşedinte: Florentina Soare

Locţiitor: Sandu Ţuluca

=Secţia 449, Şcoala Generală Nr. 2

Preşedinte: Persidia Elena Cristoloveanu

Locţiitor: Dragoş Nicolae Nicolescu

=Secţia 450, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica”, sala de sport

Preşedinte: Luminiţa Marilena Pîtea

Locţiitor: Bujor Gheorghe Posedaru

=Secţia 451, Şcoala Sătic

Preşedinte: Dănuţ Ion Pîtea

Locţiitor: Cornelia Miriţă

=Secţia 452, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica”, clasa pregătitoare

Preşedinte: Nicolae Aurelian Pătran

Locţiitor: Doina Luminiţa Nică

Schitu Goleşti

=Secţia 459, Şcoala Lăzăreşti

Preşedinte: Ionela Ilinescu

Locţiitor: Mariana Camelia Luca

=Secţia 460, Cămin Cultural Schitu

Preşedinte: Adrian Tudora

Locţiitor: Niculina Carmen Istrăţoiu

=Secţia 461, Cămin Cultural Lăzăreşti

Preşedinte: Ion Vlădescu

Locţiitor: Ion Argeşeanu

Stâlpeni

=Secţia 465, Grădiniţa Stâlpeni

Preşedinte: Laura Maria Baicu

Locţiitor: Andreea Elena Costea

=Secţia 466, Cămin Cultural Livezeni

Preşedinte: Irina Stela Anghel

Locţiitor: Vasile Sarmis Baicu

=Secţia 467, Cămin Cultural Rădeşti

Preşedinte: Ioana Daniela Baicu

Locţiitor: Roxana Florina Tudose

Stoeneşti

=Secţia 468, Cămin Cultural Stoeneşti

Preşedinte: Paulica Ciubuc

Locţiitor: Tudoriţa Chingaru

=Secţia 469, Cămin Cultural Bădeni

Preşedinte: Cătălin Valerian Ologu

Locţiitor: Oana Elena Samoilă

=Secţia 470, Cămin Cultural Piatra

Preşedinte: Ion Crineanu Solomon

Locţiitor: Gheorghe Lixandru

=Secţia 471, Şcoala Valea Bădenilor

Preşedinte: Silvia Drăgucianu

Locţiitor: Ioan Horia Oncioiu

Ţiţeşti

=Secţia 489, Primăria Ţiţeşti

Preşedinte: Paraschiva Rizescu

Locţiitor: Elisabeta Panait

=Secţia 490, Şcoala Valea Stânii

Preşedinte: Ion Miţaru

Locţiitor: Daniela Iovu

=Secţia 491, Şcoala Ţiţeşti

Preşedinte: Georgiana Dinescu

Locţiitor: Eugenia Dragason

=Secţia 492, Şcoala Valea Mănăstirii

Preşedinte: Ionela Boboc

Locţiitor: Geta Saioc

Valea Mare Pravăţ

=Secţia 506, Cămin Cultural Valea Mare 

Preşedinte: Mihaela Raluca Iaru

Locţiitor: Ancuţa Elena Marta

=Secţia 507, Cămin Cultural Nămăeşti

Preşedinte: Valentin Mihai Trandafir

Locţiitor: Gheorghe Damian

=Secţia 508, Şcoala Bilceşti

Preşedinte: Genoviţa Bălălău Mălăcea

Locţiitor: Mihai Damian

=Secţia 509, Şcoala Gura Pravăţ

Preşedinte: Ionela Florina Arsene

Locţiitor: Alisa Georgiana Diaconescu

Vlădeşti

=Secţia 516, Grădiniţa Vlădeşti

Preşedinte: Nicoleta Nicoară

Locţiitor: Steluţa Jugănaru

=Secţia 517, Şcoala Primară Nr. 2

Preşedinte: Ioana Alina Nicolaescu

Locţiitor: Pavel Eşanu

Vultureşti

=Secţia 518, Primăria Vultureşti

Preşedinte: Dumitru Sima

Locţiitor: Daniela Ungureanu

=Secţia 519, Cămin Cultural Bârzeşti

Preşedinte: Daniela Maria Muşel

Locţiitor: George Octavian Logel

=Secţia 520, Şcoala Primară Huluba

Preşedinte: Benone Gheorghe

Locţiitor:Gheorghe Tuţă

Postări asemănătoare

Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Politica de confidentialitate a datelor personale. Accept Mai mult

error: Content is protected !!