15.5 C
Campulung Muscel
17/06/2024

S-au stabilit preşedinţii şi locţiitorii secţiilor de votare

Biroul Electoral al Circumscripţiei 3 Argeş a publicat listele cu persoanele desemnate  preşedinţi şi locţiitori ai secţiilor de votare constituite pentru alegerile parlamentare din 11 decembrie 2016. În Argeş vor fi amenajate 520 de secţii de votare în cele 102 localităţi ale judeţului, dintre care 113 vor fi în Câmpulung şi Muscel. 

 

Câmpulung

Secţia 90, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” – I

Preşedinte: Mihaela Andrada Pârşe 

Locţiitor: Dragoş Stoica

 

Secţia 91, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” – II

Preşedinte: Daniela Giorgiana Oinu

Locţiitor: Filofteia Lucica Stoica

 

Secţia 92, Colegiul Tehnic

Preşedinte: Klara Elena Şerbănescu

Locţiitor: Ion Badea

 

Secţia 93, Biblioteca Grui

Preşedinte: Anca Narcisa Opriţa

Locţiitor: Denisa Petruţa Neguleţ

 

Secţia 94, Grădiniţa cu Program Normal Nr. 9 – I

Preşedinte: Emiliea Ilie

Locţiitor: Gabriela Mihaela Busuioc 

 

Secţia 95, Grădiniţa cu Program Normal Nr. 9-II

Preşedinte: Ramona Simion

Locţiitor: Romeo Norel Nicula

 

Secţia 96, Grădiniţa cu Program Normal Nr. 9 – III

Preşedinte: Crina Florina Nistor

Locţiitor: Ioan Moroe

 

Secţia 97, Şcoala Generală Nr. 5

Preşedinte: Adrian Ana

Locţiitor: Iuliana Husea

 

Secţia 98, Hidroelectrica SA

Preşedinte: Ionuţ Viorel Grigore

Locţiitor: Mihaela Drăguşanu

 

Secţia 99, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman” – I

Preşedinte: Cătălin Vlăducă

Locţiitor: Ionela Nicoleta Vasile

 

Secţia 100, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman” – II

Preşedinte: Maria Alina Stancovici 

Locţiitor: Amalia Maria Bălan

 

Secţia 101, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman” – III

Preşedinte: Mircea Claudiu Mihai

Locţiitor: Elena Daniela Bănuţă

 

Secţia 102, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina” – I

Preşedinte: Ion Vameşi

Locţiitor: Deniza Panţuru

 

Secţia 103, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina” – II

Preşedinte: Daniela Gabriela Mihai

Locţiitor: Gabriel Avram Radu

 

Secţia 104, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina” – III

Preşedinte: Bianca Golumbeanu

Locţiitor: Florina Ciciu

 

Secţia 105, Grădiniţa cu Program Normal Nr. 8 – I

Preşedinte: Doina Dumitraşcu

Locţiitor: Ionela Popescu

 

Secţia 106, Grădiniţa cu Program Normal Nr. 8 – II

Preşedinte: Nicolae Gabriel Secăreanu Iosif

Locţiitor: Anca Elena Baldovinescu

 

Secţia 107, Grădiniţa Valea Româneştilor

Preşedinte: Constantin Oprescu

Locţiitor: Vasile Isac

 

Secţia 108, Liceul Teoretic „Dan Barbilian”

Preşedinte: Ana Maria Mihalcea

Locţiitor: Viorela Bâlă

 

Secţia 109, Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”

Preşedinte: Ion Rusu

Locţiitor: Gabriela Florina Ghinea

 

Secţia 110, Serviciul Întreţinere Drumuri şi Străzi

Preşedinte: Gheorghe Adrian Manole

Locţiitor: Cristina Chirvasiu

Secţia 111, Liceul Tehnologic Auto

Preşedinte: Gabriela Violeta Oprescu

Locţiitor: Daniela Cojocaru

 

Secţia 112, Şcoala Generală Nr. 4 „Apa Sărată”

Preşedinte: Gabriel Smaranda

Locţiitor: Ion Gabriel Pascu

 

Secţia 113, Grădiniţa Nr. 1

Preşedinte: Iosefina Pescaru

Locţiitor: Leontina Ionela Robu

 

Secţia 114, Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”

Preşedinte: Roxana Maria Bragă

Locţiitor: Sorinel Costinel Radu

 

Secţia 115, Şcoala Gimnazială „CD Aricescu”

Preşedinte: Gabriela Chelu

Locţiitor: Sorin Ion Costescu

 

Albeştii de Muscel

Secţia 194, Şcoala Gimnazială Nr. 1

Preşedinte: Florenţa Violeta Jugănaru

Locţiitor: Ileana Isbăşoiu

 

Secţia 195, Şcoala Generală I-IV Cândeşti

Preşedinte: Dragoş Mihai Căciulă

Locţiitor: Lucica Camelia Cândea

 

Aninoasa

Secţia 199, Şcoala Gimnazială Broşteni

Preşedinte: Catela Maria Jugănaru

Locţiitor: Izabela Iarca

 

Secţia 200, Cămin Cultural Valea Siliştii

Preşedinte: Nicu Rachieru

Locţiitor: Tudorel Stoica

 

Secţia 201, Şcoala Gimnazială Slănic

Preşedinte: Doina Trîmbiţaşu

Locţiitor: Maria Carmen Iordăchescu

 

Bălileşti

Secţia 220, Cămin Cultural Bălileşti

Preşedinte: Maria Hera

Locţiitor: Valentina Stroe

 

Secţia 221, Cămin Cultural Băjeşti

Preşedinte: Maria Cîrlănaru

Locţiitor: Naziana Georgiana Enoescu

 

Secţia 222, Cămin Cultural Poieniţa

Preşedinte: Maria Plăiaşu

Locţiitor: Maria Ghinea

 

Secţia 223, Şcoala Goleşti

Preşedinte: Ionuţ Bucurescu

Locţiitor: Alina Turturică

 

Berevoeşti

Secţia 226, Cămin Cultura Pământeni

Preşedinte: George Simonescu

Locţiitor: Georgiana Mihaela Florea

 

Secţia 227, Şcoala Gămăceşti

Preşedinte: Doina Căpăţînă

Locţiitor: Gheorghe Şerban

 

Secţia 228, Şcoala Bratia

Preşedinte: Mariana Bordeanu

Locţiitor: Luminiţa Elena Coman

 

Boteni

Secţia 240, Cămin Cultural Boteni

Preşedinte: Gabriel Hepeneţ

Locţiitor: Irinela Giurgiuveanu

 

Secţia 241, Şcoala Primară Lunca

Preşedinte: Constantin Pătrulescu

Locţiitor: Adelina Maria Tarbă

 

Bughea de Jos 

Secţia 256, Şcoala Gimnazială Bughea de Jos

Preşedinte: Eugeniu Trandafir

Locţiitor: Ileana Adi Enache

 

Secţia 257, Şcoala Primară Mlăci

Preşedinte: Mihaela Vlaicu

Locţiitor: Mihaela Tănăsescu

 

Secţia 258, Şcoala Primară Hulubeşti

Preşedinte: Alina Elena Sanda

Locţiitor: Viorel Dobrescu

 

Bughea de Sus

Secţia 259, Şcoala Gimnazială Bughea de Sus

Preşedinte: Maria Mirabela Grigore

Locţiitor: Ghiorghiţă Tarbă

 

Secţia 260, Grădiniţa Grui

Preşedinte: Ionuţ Daniel Tănăsoiu

Locţiitor: Cornelia Cojocaru

 

Cetăţeni

Secţia 288, Cămin Cultural Cetăţeni

Preşedinte: Claudia Ologu

Locţiitor: Valentina Vasilescu

 

Secţia 289, Grădiniţa Lăicăi

Preşedinte: Roxana Ştefania Popescu

Locţiitor: Maria Minciună

 

Secţia 290, Şcoala I-IV Valea Cetăţuia

Preşedinte: Raluca Ionela Diaconescu

Locţiitor: Ana Maria Pătrulescu

 

Coşeşti

Secţia 311, Şcoala Petreşti

Preşedinte: Adriana Anca Diaconescu

Locţiitor: Elena Simina Geambaşu

 

Secţia 312, Cămin Cultural Coşeşti

Preşedinte: Cristian Fery Marin

Locţiitor: Mihaela Dobre

 

Secţia 313, Cămin Cultural Leiceşti

Preşedinte: Cateluţa Nae

Locţiitor: Maria Posadă

 

Secţia 314, Cămin Cultural Jupâneşti

Preşedinte: Elena Liliana Andrei

Locţiitor: Daniel Ion Diaconescu

 

Secţia 315, Cămin Cultural Lăpuşani

Preşedinte: Manuela Cristina Constantinescu

Locţiitor: Maria Magdalena Raţiu

 

Davideşti

Secţia 323, Şcoala Davideşti

Preşedinte: Ionela Anca Corbu

Locţiitor: Constanţa Tănăsescu

 

Secţia 324, Şcoala Voroveni

Preşedinte: Aretina Călinescu

Locţiitor: Constanţa Tomescu

 

Secţia 325, Şcoala Conţeşti

Preşedinte: Claudia Sandu

Locţiitor: Daniela Melania Olteanu

 

Secţia 326, Şcoala Olteanca

Preşedinte: Andreea Floroiu

Locţiitor: Aurora Mariana Spânu

 

Dâmbovicioara

Secţia 327, Cămin Cultural Podu Dâmboviţei

Preşedinte: Lucian Sorin Bîrloiu

Locţiitor: Nicoleta Alexandra Pantea 

 

Secţia 328, fostul sediul al Primăriei Dâmbovicioara

Preşedinte: Marian Vicenţiu Avram

Locţiitor: Mariana Uretu

 

Secţia 329, Şcoala Ciocanu

Preşedinte: Nuţa Merluşcă

Locţiitor: Larisa Mihaela Uretu

 

Dârmăneşti

Secţia 330, Şcoala Piscani

Preşedinte: Francesca Isabela Matache

Locţiitor: Dana Maria Sitaru

 

Secţia 331, Şcoala Dârmăneşti

Preşedinte: Alin Marius Bratu

Locţiitor: Cocuţa Filofteia Gagiu

 

Secţia 332, Şcoala Valea Nandrii

Preşedinte: Florina Georgiana Chivereanu

Locţiitor: Maria Safta

 

Secţia 333, Cămin Cultural Negreni

Preşedinte: Constantin Delican

Locţiitor: Roxana Elena Zarescu

 

Dragoslavele

Secţia 338, Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu”

Preşedinte: Petre Jotu 

Locţiitor: Paul Vlădău

 

Secţia 339, Şcoala Primară Dragoslavele

Preşedinte: Ion Rădoiu

Locţiitor: Magdalena Frigură

 

Secţia 340, Şcoala Valea Hotarului

Preşedinte: Ion Florian Ancu

Locţiitor: Elena Stoenescu

 

Godeni

Secţia 342, Şcoala Godeni

Preşedinte: Cristina Roberta Iosif

Locţiitor: Simona Stancu

 

Secţia 343, Şcoala Gimnazială Coteşti

Preşedinte: Mihaela Elena Ţăpuş

Locţiitor: Ionela Ilinescu

 

Hârtieşti

Secţia 346, Cămin Cultural Hârtieşti

Preşedinte: Irinel Constantin Dole

Locţiitor: Irina Clara Siminuc

 

Secţia 347, Primăria veche Hârtieşti

Preşedinte: Cristian Creţu

Locţiitor: Corina Luana Miriţă

 

Secţia 348,  Şcoala Lucieni

Preşedinte: Mihaela Iacob

Locţiitor: Constanţa Burhan

 

Secţia 349, Centrul de zi Lespezi

Preşedinte: Ancuţa Elena Burhan

Locţiitor: Maria Creţu

 

Lereşti

Secţia 357, Şcoala Gimnazială Lereşti

Preşedinte: Virgil Stoica

Locţiitor: Costinel Daniel Catană Adam

 

Secţia 358, Şcoala Gimnazială Voineşti

Preşedinte: Viorel Niţicală

Locţiitor: Ana Maria Boteanu

 

Secţia 359, Cămin Cultural Lereşti

Preşedinte: Liliana Elena Stoica

Locţiitor: Ionuţ Bratu

 

Mihăeşti

Secţia 382, Cămin Cultural Mihăeşti

Preşedinte: Ileana Zefina Baroană

Locţiitor: Vasilica Ştirosu

 

Secţia 383, Şcoala Generală Valea Popii

Preşedinte: Iustinian Matei

Locţiitor: Ion Ilie

 

Secţia 384, Şcoala Generală Drăghici

Preşedinte: George Mădălin Tudorache

Locţiitor: Paulina Cernatoni

 

Secţia 385, Şcoala Generală Văcarea

Preşedinte: Ion Boţa

Locţiitor: Nicolae Stanciu

 

Secţia 386, Cămin Cultural Furnicoşi

Preşedinte: Elena Loredana Neacşu

Locţiitor: Mihaela Roxana Tănase

 

Mioarele

Secţia 387, Cămin Cultural Măţău

Preşedinte: Steliana Pîrnuţă

Locţiitor: Ion Deca

 

Secţia 388, Şcoala Primară Suslăneşti

Preşedinte: Mădălina Georgiana Bălăceanu

Locţiitor: Domnica Grigore

 

Poienarii de Muscel

Secţia 428, Şcoala Gimnazială Poienarii de Muscel

Preşedinte: Carmen Ramona Gheorghe

Locţiitor: Camelia Oncioiu

 

Secţia 429, Şcoala Primară Jugur

Preşedinte: Remus Eduard Boboc

Locţiitor: Georgiana Mădălina Bidilică

 

Secţia 430, Grădiniţa cu Program Normal Groşani

Preşedinte: Cristina Horeboiu

Locţiitor: Sorina Mariana Ceauşu

 

Rucăr

Secţia 448, sala de sport a Liceului Tehnologic „Victor Slăvescu”

Preşedinte: Ion Vorovenci

Locţiitor: Dănuţ Ion Pîtea

 

Secţia 449, Şcoala Generală Nr. 2

Preşedinte: Luminiţa Marilena Pîtea

Locţiitor: Dragoş Nicolae Nicolescu

 

Secţia 450, sala de sport a Şcolii Gimnaziale „Nae A. Ghica”

Preşedinte: Florentina Soare

Locţiitor: Ilie Nica

 

Secţia 451, Şcoala Sătic

Preşedinte: Persida Elena Cristoloveanu

Locţiitor: Sandu Ţuluca

 

Secţia 452, clasa pregătitoare a Şcolii Gimnaziale „Nae A. Ghica”

Preşedinte: Nicolae Aurelian Pătran

Locţiitor: Bujor Gheorghe Posedaru

 

Schitu Goleşti

Secţia 459, Şcoala Lăzăreşti

Preşedinte: Luci Sarmiza Oproiu

Locţiitor: Ştefania Tudor

 

Secţia 460, Cămin Cultural Schitu Goleşti

Preşedinte: Adrian Tudora

Locţiitor: Mariana Camelia Luca

 

Secţia 461, Cămin Cultural Lăzăreşti

Preşedinte: Mihaela Filipescu

Locţiitor: Elena Solomon

 

Stâlpeni

Secţia 465, Grădiniţa cu Program Prelungit Stâlpeni

Preşedinte: Ana Maria Georgeta Lupu

Locţiitor: Maria Corina Plăiaşu

 

Secţia 466, Cămin Cultural Livezeni

Preşedinte: Elena Daniela Chira

Locţiitor: Vasile Sarmis Baicu

 

Secţia 467, Cămin Cultural Rădeşti

Preşedinte: Marius Florinel Dinculescu

Locţiitor: Ioana Daniela Baicu

 

Stoeneşti

Secţia 468, Cămin Cultural Stoeneşti

Preşedinte: Ion Iosifescu

Locţiitor: Solomon Ion Crineanu

 

Secţia 469, Cămin Cultural Bădeni

Preşedinte: Nicoleta Sorina Iarca

Locţiitor: Oana Elena Samoilă

 

Secţia 470, Cămin Cultural Piatra

Preşedinte: Raluca Andreea Arsene

Locţiitor: Silvia Drăgucianu

 

Secţia 471, Şcoala Generală Valea Bădenilor

Preşedinte: Violeta Iarca

Locţiitor: Ioan Horia Oncioiu

 

Ţiţeşti

Secţia 489, Primăria Comunei Ţiţeşti

Preşedinte: Paraschiva Rizescu

Locţiitor: Laura Maria Baicu

 

Secţia 490, Şcoala Valea Stânii

Preşedinte: Carmen Georgeta Duculescu

Locţiitor: Ion Miţaru

 

Secţia 491: Şcoala Ţiţeşti

Preşedinte: Georgiana Dinescu

Locţiitor: Georgiana Alexandra Savu

 

Secţia 492, Şcoala Valea Mănăstirii

Preşedinte: Elena Lăzăr

Locţiitor: Irina Stela Anghel

 

Valea Mare Pravăţ

Secţia 506, Cămin Cultural Valea Mare 

Preşedinte: Mihaela Raluca Iaru

Locţiitor: Ancuţa Elena Marta

 

Secţia 507, Cămin Cultural Nămăeşti

Preşedinte: Valentin Mihai Trandafir

Locţiitor: Alisa Georgiana Diaconescu

 

Secţia 508, Şcoala Bilceşti

Preşedinte: Mihai Damian

Locţiitor: Valerica Bratu

 

Secţia 509, Şcoala Gura Pravăţ

Preşedinte: Ionela Florina Arsene

Locţiitor: Gheorghe Damian

 

Vlădeşti

Secţia 516, Grădiniţa Nr. 3

Preşedinte: Mihai Simionovici

Locţiitor: Steluţa Jugănaru

 

Secţia 517, Şcoala Primară Nr. 2

Preşedinte: Ioana Alina Nicolaescu

Locţiitor: Ramona Elena Retevoi Popescu

 

Vultureşti

Secţia 518, Primăria Vultureşti

Preşedinte: Benone Gheorghe

Locţiitor: Dumitru Sima

 

Secţia 519, Cămin Cultural Bârzeşti

Preşedinte: Daniela Maria Muşel

Locţiitor: George Octavian Logel

 

Secţia 520, Şcoala Primară Huluba

Preşedinte: Maria Bichi

Locţiitor: Daniela Ungureanu

Postări asemănătoare

Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Politica de confidentialitate a datelor personale. Accept Mai mult

error: Content is protected !!