Te informam ca site-ul nostru foloseste cookie-uri, iar prin navigarea pe site iti exprimi acordul asupra folosirii acestora. 

Menu
TRAFIC

Continuă „Cupa Primăverii la fotbal”

  • Written by Evenimentul Muscelean
  • Hits: 282

b_400_250_16777215_10_images_images2_ziar_2019_Aprilie_2378_Clipboard10.jpgÎn urmă cu o săptămână, la baza sportivă Hidroelectrica a început o nouă ediţie a „Cupei Primăverii la fotbal”, competiţie destinată amatorilor, la care participă echipe ale unor instituţii şi firme din zona Muscel. Vă prezentăm în continuare rezultatele şi clasamentele, după patru zile de întreceri, dar şi programul etapelor care mai sunt de jucat:

GRUPA A, Etapa 1

Nobel Automotive - Hidroelectrica: 1-7

Pomicom Mivateo - Janet: 15-4

Festina Lente - a stat

Etapa 2 

Festina Lente - Janet: 7-2

Hidroelectrica - Pomicom Mivateo: 6-5

Nobel Automotive - a stat

CLASAMENT:

1.Hidroelectrica: 6p

2.Pomicom Mivateo: 3p

3.Festina Lente: 3p

4.Nobel Automotive: 0p

5.Janet: 0p

Etapa 3 se va juca miercuri, 24 aprilie, de:

Festina Lente - Pomicom Mivateo (ora 17.00)

Janet - Nobel Automotive (ora 18.30)

Hidroelectrica - va sta

Etapa 4, din 6 mai, va fi susţinută de: 

Pomicom Mivateo - Nobel Automotive (ora 17.00)

Hidroelectrica - Festina Lente (ora 18.30)

Janet - va sta

Etapa 5, din 8 mai, va fi jucată de:

Nobel Automotive - Festina Lente (ora 17.00)

Hidroelectrica - Janet (ora 18.30)

Pomicom Mivateo - va sta

 

GRUPA B, Etapa 1

Mecarom - Lear: 9-1

CBRN Chimia - F.F.T.: 11-8

CLASAMENT

1.Mecarom: 3p

2.CBRN Chimia: 3p

3.F.F.T.: 0p

4.Lear: 0p

Etapa 2 s-a jucat ieri, 22 aprilie, după închiderea ediţiei, de:

F.F.T. - Mecarom (ora 17.00)

Lear - CBRN Chimia (ora 18.30)

Etapa 3 are loc pe 25 aprilie:

Mecarom - CBRN Chimia (ora 17.00)

F.F.T. - Lear (ora 18.30)

 

GRUPA C, Etapa 1

Lyv In Front - Pompierii: 1-2

XXL Musceleanca - Rucăr: 3-4

CLASAMENT

1.Rucăr: 3p

2.Pompierii: 3p

3.XXL Musceleanca: 0p

4.Lyv In Front: 0p

Etapa 2, are loc azi, 23 aprilie:

Rucăr - Lyv In Front (ora 17.00)

Pompierii - XXL Musceleanca (ora 18.30)

Etapa 3 se ţine pe 7 mai:

Lyv In Front - XXL Musceleanca (ora 17.00)

Rucăr - Pompierii (ora 18.30)

 

SFERTURILE DE FINALĂ se vor derula după programul:

810 mai, ora 17.00: I A1 - C2

810 mai, ora 18.30: II B1 - X

813 mai, ora 17.00: III C1 - B2

813 mai, ora 18.30: IV A2 - Y

Observaţie: X şi Y sunt cele două echipe care se vor califica de pe locul 3.

 

SEMIFINALE

815 mai, ora 17.00: I - II

815 mai, ora 18.30: III - IV

 

FINALA MICĂ: 17 mai, ora 17.00 

FINALA MARE: 17 mai, ora 18.30

The most visited gambling websites in The UK