Te informam ca site-ul nostru foloseste cookie-uri, iar prin navigarea pe site iti exprimi acordul asupra folosirii acestora. 

Menu
TRAFIC

Au fost desemnaţi preşedinţii secţiilor de votare

  • Written by Evenimentul Muscelean
  • Hits: 345

Autoritatea Electorală Permanentă a publicat lista persoanelor desemnate preşedinţi ai birourilor electorale ale secţiilor de votare, constituite pentru alegerea preşedintelui României, din 10 noiembrie 2019 şi a locţiitorilor acestora. În Argeş sunt 520 de secţii de votare, dintre care 26 sunt în Câmpulung.

Câmpulung 

Secţia nr. 90, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” I

Preşedinte: Mihaela Andrada Pârşe

Locţiitor: Ion Badea

Secţia nr. 91, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” II

Preşedinte: Adrian Ana

Locţiitor: Filofteia Lucica Stoica

Secţia nr. 92, Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”

Preşedinte: Klara Elena Şerbănescu

Locţiitor: Mihaela Barbu

Secţia nr. 93, Biblioteca Grui

Preşedinte: Anca Narcisa Opriţa

Locţiitor: Denisa Petruţa Neguleţ

Secţia nr. 94, Grădiniţa cu Program Normal nr. 9-I

Preşedinte: Ramona Simion

Locţiitor: Gabriela Mihaela Busuioc  

Secţia nr. 95, Grădiniţa cu Program Normal nr. 9-II

Preşedinte: Constantin Oprescu

Locţiitor: Romeo Norel Nicula

Secţia nr. 96, Grădiniţa cu Program Normal nr. 9-III

Preşedinte: Iuliana Popescu

Locţiitor: Daniela Buzescu

Secţia nr. 97, Şcoala Generală nr. 5

Preşedinte: Doina Dumitraşcu

Locţiitor: Iuliana Husea

Secţia nr. 98, Hidroelectrica S.A.

Preşedinte: Ionuţ Viorel Grigore

Locţiitor: Ionela Popescu

Secţia nr. 99, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”-I

Preşedinte: Maria Alina Stancovici

Locţiitor: Marilena Cătălina Popescu

Secţia nr. 100, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”-II

Preşedinte: Cătălin Vlăducă

Locţiitor: Mariana Lăcrămioara Manole

Secţia nr. 101, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”-III

Preşedinte: Mircea Claudiu Mihai

Locţiitor: Elena Daniela Bănuţă

Secţia nr. 102, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-I

Preşedinte: Ion Vameşi

Locţiitor: Gabriel Avram Radu

Secţia nr. 103, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-II

Preşedinte: Daniela Gabriela Mihai

Locţiitor: Veronica Vasile

Secţia nr. 104, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-III

Preşedinte: Bianca Cristina Golumbeanu 

Locţiitor: Deniza Panţuru

Secţia nr. 105, Grădiniţa cu Program Normal nr. 8-I

Preşedinte: Nicolae Crânguş

Locţiitor: Lucreţia Mitoi

Secţia nr. 106, Grădiniţa cu Program Normal nr. 8-II

Preşedinte: Nicolae Gabriel Secăreanu Iosif

Locţiitor: Anca Elena Baldovinescu

Secţia nr. 107, Grădiniţa Valea Româneştilor

Preşedinte: Vasile Isac

Locţiitor: Ion Rusu

Secţia nr. 108, Liceul Teoretic „Dan Barbilian”

Preşedinte: Daniel Popescu

Locţiitor: Viorela Bâlă

Secţia nr. 109, Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I”

Preşedinte: Gabriel Ion Pascu

Locţiitor: Florina Gabriela Ghinea

Secţia nr. 110, Serviciul Întreţinere Drumuri şi Străzi

Preşedinte: Cristina Chirvasiu

Locţiitor: Daniela Cojocaru

Secţia nr. 111, Liceul  Tehnologic Auto

Preşedinte: Violeta Gabriela Oprescu

Locţiitor: Nicoleta Ionela Vasile

Secţia nr. 112, Şcoala Generală nr. 4 Apa Sărată

Preşedinte: Ionela Leontina Robu

Locţiitor: Nicoleta Iosif

Secţia nr. 113, Grădiniţa nr. 1

Preşedinte: Iosefina Pescaru

Locţiitor: Gabriela Chelu

Secţia nr. 114, Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”

Preşedinte: Roxana Maria Bragă

Locţiitor: Sorinel Costinel Radu

Secţia nr. 115, Şcoala Gimnazială „CD Aricescu”

Preşedinte: Crina Florina Nistor

Locţiitor: Sorin Ion Costescu

 

Albeştii de Muscel

Secţia nr. 194, Şcoala Gimnazială Albeştii de Muscel

Preşedinte: Ileana Isbăşoiu

Locţiitor: Alexandra Maria Cândea

Secţia nr. 195, Şcoala Generală Cândeşti

Preşedinte: Violeta Florenţa Jugănaru

Locţiitor: Camelia Lucica Cândea

 

Aninoasa

Secţia nr. 199, Şcoala Gimnazială Broşteni

Preşedinte: Maria Catela Jugănaru

Locţiitor: Izabela Iarca

Secţia nr. 200, Căminul Cultural Valea Siliştii

Preşedinte: Carmen Maria Iordăchescu

Locţiitor: Alexandru Mihai Chiţimia

Secţia nr. 201, Şcoala Gimnazială Slănic

Preşedinte: Doina Trâmbiţaşu

Locţiitor: Tămâioara Gănescu

 

Bălileşti

Secţia nr. 220, Cămin Cultural Bălileşti

Preşedinte: Valentina Stroe

Locţiitor: Georgiana Adriana Marinescu

Secţia nr. 221, Cămin Cultural Băjeşti

Preşedinte: Alina Turturică

Locţiitor: Ionela Ciobanu

Secţia nr. 222, Cămin Cultural Poieniţa

Preşedinte: Maria Plăiaşu

Locţiitor: Elena Dumitru

Secţia nr. 223, Şcoala Goleşti-Priboaia

Preşedinte: Diana Elena Plăiaşu

Locţiitor: Ioana Voican

 

Berevoeşti

Secţia nr. 231, Cămin Cultural Berevoeşti-Pământeni

Preşedinte: Doina Căpăţână

Locţiitor: Mariana Bordeanu

Secţia nr. 232, Şcoala Gămăceşti

Preşedinte: Mihaela Georgiana Florea

Locţiitor: Luminiţa Brânzaru

Secţia nr. 233, Şcoala Bratia

Preşedinte: Elena Luminiţa Coman

Locţiitor: Gheorghe Şerban

 

Boteni

Secţia nr. 240, Cămin Cultural Boteni

Preşedinte: Florentina Oana Tarbă

Locţiitor: Irinela Giurgiuveanu

Secţia nr. 241, Şcoala Primară Lunca

Preşedinte: Ionuţ Valentin Bidilică

Locţiitor: Maria Adelina Tarbă

 

Bughea de Jos

Secţia nr. 256, Şcoala Gimnazială Bughea de Jos

Preşedinte: Ileana Adi Enache

Locţiitor: Viorel Dobrescu

Secţia nr. 257, Şcoala Primară Mlăci

Preşedinte: Marian Bădescu

Locţiitor: Corina Stoica

Secţia nr. 258, Şcoala Primară Hulubeşti

Preşedinte: Eugeniu Trandafir

Locţiitor: Răducu Stoica

 

Bughea de Sus

Secţia nr. 259, Şcoala Gimnazială Bughea de Sus

Preşedinte: Mirabela Maria Grigore

Locţiitor: Cornelia Cojocaru

Secţia nr. 260, Grădiniţa Grui

Preşedinte: Gheorghiţa Tarbă

Locţiitor: Elena Luciana Muscalu

Cetăţeni

Secţia nr. 288, Cămin Cultural Cetăţeni

Preşedinte: Valentina Vasilescu

Locţiitor: Corina Ionela Dumitrescu

Secţia nr. 289, Grădiniţa Lăicăi

Preşedinte: Roxana Ştefania Popescu

Locţiitor: Ana Maria Pătrulescu

Secţia nr. 290, Şcoala Valea Cetăţuia

Preşedinte: Claudia Ologu

Locţiitor: Gabriela Creţu

 

Coşeşti

Secţia nr. 311, Şcoala Petreşti

Preşedinte: Marian Gabriel Negoescu

Locţiitor: Daniel Ion Diaconescu

Secţia nr. 312, Cămin Cultural Coşeşti

Preşedinte: Cristian Fery Marin

Locţiitor: Adriana Anca Diaconescu

Secţia nr. 313, Cămin Cultural Leiceşti

Preşedinte: Adrian Ilie

Locţiitor: Maria Posadă

Secţia nr. 314, Cămin Cultural Jupâneşti

Preşedinte: Cateluţa Nae

Locţiitor: Gheorghe Bold

Secţia nr. 315, Cămin Cultural Lăpuşani

Preşedinte: Gheorghiţă Sorin Mazilescu

Locţiitor: Maria Magdalena Raţiu

 

Davideşti

Secţia nr. 323, Şcoala Davideşti

Preşedinte: Alexandra Petruţa Petcov

Locţiitor: Constanţa Tomescu

Secţia nr. 324, Şcoala Voroveni

Preşedinte: Aretia Călinescu

Locţiitor: Andreia Elena Chirculescu

Secţia nr. 325, Şcoala Conţeşti

Preşedinte: Daniela Melania Olteanu

Locţiitor: Ionela Roxana Drăguşinoiu

Secţia nr. 326, Şcoala Olteanca

Preşedinte: Andreea Dascălu

Locţiitor: Costel Adrian Ţurlea

 

Dâmbovicioara

Secţia nr. 327, Cămin Cultural Podu Dâmboviţei

Preşedinte: Larisa Mihaela Uretu

Locţiitor: Nicoleta Alexandra Pantea

Secţia nr. 328, Clădire Multifuncţională Dâmbovicioara

Preşedinte: Marian Vicenţiu Avram

Locţiitor: Nuţa Merluşcă

Secţia nr. 329, Şcoala Ciocanu

Preşedinte: Mariana Uretu

Locţiitor: Georgeta Benga

 

Dârmăneşti

Secţia nr. 330, Şcoala Piscani

Preşedinte: Francesca Isabella Matache

Locţiitor: Diana Maria Sitaru

Secţia nr. 331, Şcoala Dârmăneşti

Preşedinte: Roxana Elena Zărnescu

Locţiitor: Cocuţa Filofteia Gagiu

Secţia nr. 332, Şcoala Valea Nandrii

Preşedinte: Maria Safta

Locţiitor: Alin Marius Bratu

Secţia nr. 333, Cămin Cultural Negreni

Preşedinte: Constantin Delican

Locţiitor: Steliana Elena Stana

 

Dragoslavele

Secţia nr. 338, Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu”

Preşedinte: Anca Diana Andreiu

Locţiitor: Paul Vlădău

Secţia nr. 339, Şcoala Primară Dragoslevele

Preşedinte: Ion Rădoi

Locţiitor: Mihaela Olivia Căţoiu 

Secţia nr. 340, Şcoala Valea Hotarului

Preşedinte: Ion Florin Ancu

Locţiitor: Aurelia Băcioiu

Godeni

Secţia nr. 342, Şcoala Godeni

Preşedinte: Cristina Roberta Iosif

Locţiitor: Simona Stancu

Secţia nr. 343, Şcoala Gimnazială Coteşti

Preşedinte: Ionela Ilinescu

Locţiitor: Daniel Nicolae Mămularu 

 

Hârtieşti

Secţia nr. 346, Cămin Cultural Hârtieşti

Preşedinte: Ana Maria Hepeneţ

Locţiitor: Constanţa Tănăsescu

Secţia nr. 347, Primăria Veche Hârtieşti

Preşedinte: Gabriel Hepeneţ

Locţiitor: Ancuţa Elena Burhan

Secţia nr. 348, Şcoala Lucieni

Preşedinte: Mihaela Iacob

Locţiitor: Gabriel Codruş Simion

Secţia nr. 349, Centrul de zi Lespezi

Preşedinte: Irina Clara Siminuc

Locţiitor: Petrian Cătălin Andrei

 

Lereşti

Secţia nr. 357, Şcoala Gimnazială Lereşti

Preşedinte: Liliana Elena Stoica

Locţiitor: Viorel Niţicală

Secţia nr. 358, Şcoala Gimnazială Voineşti

Preşedinte: Dana Marilena Herişanu

Locţiitor: Ionela Catană Adam

Secţia nr. 359, Cămin Cultural Lereşti

Preşedinte: Virgil Stoica

Locţiitor: Ionuţ Bratu

 

Mihăeşti

Secţia nr. 382, Cămin Cultural Mihăeşti

Preşedinte: Ileana Zefina Baroană

Locţiitor: Maria Ilinca

Secţia nr. 383, Şcoala Generală Valea Popii

Preşedinte: Iustinian Matei

Locţiitor: Andreea Elena Costea

Secţia nr. 384, Cămin Cultural Drăghici

Preşedinte: Paulina Cernatoni

Locţiitor: Ecaterina Maria Luca

Secţia nr. 385, Şcoala Generală Văcarea

Preşedinte: Nicolae Stanciu

Locţiitor: Ion Ilie

Secţia nr. 386, Cămin Cultural Furnicoşi

Preşedinte: Elena Loredana Neacşu

Locţiitor: Ion Vlădescu

 

Mioarele

Secţia nr. 387, Cămin Cultural Măţău

Preşedinte: Ion Deca

Locţiitor: Mădălina Georgiana Bălăceanu

Secţia nr. 388, Şcoala Primară Suslăneşti

Preşedinte: Steliana Pârnuţă

Locţiitor: Genoviţa Bălălău Mălăcea

 

Poienarii de Muscel

Secţia nr. 428, Şcoala Gimnazială Poienarii de Muscel

Preşedinte: Carmen Maria Gheorghe

Locţiitor: Camelia Oncioiu

Secţia nr. 429, Şcoala Primară Jugur

Preşedinte: Remus Eduard Boboc

Locţiitor: Georgiana Mădălina Bidilică

Secţia nr. 430, Grădiniţa Groşani

Preşedinte: Cristina Horeboiu

Locţiitor: Sorina Mariana Ceauşu

 

Rucăr

Secţia nr. 448, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu”

Preşedinte: Florentina Soare

Locţiitor: Mihaela Cristina Vorovenci

Secţia nr. 449, Şcoala Generală nr. 2

Preşedinte: Ion Vorovenci

Locţiitor: Ilie Nică

Secţia nr. 450, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” (sala de sport)

Preşedinte: Nicolae Aurelian Pătran 

Locţiitor: Dragoş Nicolae Nicolescu

Secţia nr. 451, Şcoala Sătic

Preşedinte: Persidia Elena Cristoloveanu

Locţiitor: Sandu Ţuluca

Secţia nr. 452, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” (clasa pregătitoare)

Preşedinte: Ioana Alexandra Nicolae

Locţiitor: Bujor Gheorghe Posedaru

 

Schitu Goleşti

Secţia nr. 459, Şcoala Gimnazială Schitu Goleşti

Preşedinte: Luci Sarmiza Oproiu

Locţiitor: Ştefania Tudor

Secţia nr. 460, Grădiniţa Valea Pechii

Preşedinte: Amalia Ioana Scarlat

Locţiitor: Adrian Tudora

Secţia 461, Cămin Cultural Lăzăreşti

Preşedinte: Mihaela Filipescu

Locţiitor: Elena Solomon

 

Stâlpeni

Secţia nr. 465, Grădiniţa Stâlpeni

Preşedinte: Ana Maria Georgeta Lupu

Locţiitor: Maria Corina Plăiaşu

Secţia nr. 466, Şcoala Generală Livezeni

Preşedinte: Elena Daniela Chira

Locţiitor: Irina Stela Anghel

Secţia nr. 467, Cămin Cultural Rădeşti

Preşedinte: Marius Florinel Dinculescu

Locţiitor: Roxana Florina Tudose

 

Stoeneşti

Secţia nr. 468, Cămin Cultural Stoeneşti

Preşedinte: Ion Iosifescu

Locţiitor: Silvia Drăgucian

Secţia nr. 469, Cămin Cultural Bădeni

Preşedinte: Tudoriţa Chingaru

Locţiitor: Violeta Iarca

Secţia nr. 470, Cămin Cultural Piatra

Preşedinte: Raluca Andreea Arsene

Locţiitor: Gheorghe Lixandru

Secţia nr. 471, Şcoala Valea Bădenilor

Preşedinte: Oana Elena Samoilă

Locţiitor: Ion Crineanu Solomon

 

Ţiţeşti

Secţia nr. 489, Primăria Comunei Ţiţeşti

Preşedinte: Constantin Viorel Bălan

Locţiitor: Margareta Luminiţa Bălan

Secţia nr. 490, Şcoala Valea Stânii

Preşedinte: Carmen Georgeta Duculescu

Locţiitor: Simona Maria Roşiu

Secţia nr. 491, Şcoala Ţiţeşti

Preşedinte: Georgeta Dinescu

Locţiitor: Elena Lazăr

Secţia nr. 492, Şcoala Valea Mănăstirii

Preşedinte: Paraschiva Rizescu

Locţiitor: Georgiana Alexandra Savu

 

Valea Mare Pravăţ

Secţia nr. 506, Cămin Cultural Valea Mare Pravăţ

Preşedinte: Ionela Florina Arsene

Locţiitor: Laurenţiu Gheorghiţă Butoi

Secţia 507, Cămin Cultural Nămăeşti

Preşedinte: Mihaela Raluca Iaru

Locţiitor: Valentin Mihai Trandafir

Secţia 508, Şcoala Bilceşti

Preşedinte: Gheorghe Damian

Locţiitor: Mihai Damian

Secţia 509, Şcoala Gura Pravăţ

Preşedinte: Ancuţa Elena Marta

Locţiitor: Valerica Bratu

 

Vlădeşti

Secţia nr. 516, Grădiniţa nr. 3

Preşedinte: Steluţa Jugănaru

Locţiitor: Gheorghe Daniel Vasiloiu

Secţia nr. 517, Şcoala Primară nr. 2

Preşedinte: Ioana Alina Nicolaescu

Locţiitor: Pavel Eşanu

 

Vultureşti

Secţia 518, Primăria Vultureşti

Preşedinte: Mioara Mirela Ungureanu

Locţiitor: Maria Bichi

Secţia 519, Cămin Cultural Bârzeşti

Preşedinte: Daniela Maria Muşel

Locţiitor: Dumitru Sima

Secţia 520, Şcoala Primară Huluba

Preşedinte: George Octavian Logel

Locţiitor: Daniela Ungureanus

The most visited gambling websites in The UK