Menu
TRAFIC

Repartizarea elevilor musceleni la licee III

  • Written by Evenimentul Muscelean
  • Hits: 377

Aceasta este ultima ediţie în care vă prezentăm numele elevilor musceleni care au ocupat 54 din cele 112 de locuri puse la dispoziţie de Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr şi Liceul Tehnologic Auto. La Stâlpeni, la profilul Mecanică, s-au înscris doar 21 de elevi, rămânând libere 7 locuri. La Rucăr, tot ca la Stâlpeni, pe cele 56 de scaune, la două clase, sunt înscrişi, după prima repartizare, 27 de copii. La Liceul Tehnologic Auto situaţia este identică, pe cele 28 de locuri au fost distribuiţi 6 adolescenţi.
Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni
Mecanică, 28 de locuri, ocupate 21
8Pantilie Robert Ionuţ (Şcoala Gimnazială Livezeni): 7.76;
8Simion Iury Andrei (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 7.38;
8Clipici Mihai Alexandru (Şcoala Gimnazială Livezeni): 6.96;
8Iordan Andreea Casiana (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 6.29;
8Nica Andreea Ionela (Şcoala Gimnazială Poieniţa): 6.11;
8Ibănescu Cristina Aurelia (Şcoala Gimnazială Bălileşti): 5.97;
8Ghiaţă Ion Cătălin (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 5.90;
8Dumitru Nicolae Cosmin (Şcoala Gimnazială Livezeni): 5.77;
8Petre Ionuţ Sebastian (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 5.76;
8Dobra Gabriel Denis (Şcoala Gimnazială Livezeni): 5.57;
8Cîrstea Alexandra Elena (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 5.51;
8Militaru Simona Andreea (Şcoala Gimnazială Livezeni): 5.34;
8Constantin Cătălin Georgian (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 5.29;
8Ilie Iuliana (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 4.84;
8Munteanu Sara Maria (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 4.81;
8Cîrstea Mădălina Florina (Şcoala Gimnazială Rădeşti): 4.50;
8Mateescu Larisa Gabriela (Şcoala Gimnazială Drăghici): 4.33;
8Budeanu Alex Adrian (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 4.25;
8Mihai Ion Vlăduţ Bakşir (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 4.19;
8Spînu Anamaria Denisa (Şcoala Gimnazială „I.C. Lăzărescu” Ţiţeşti): 4.10;
8Voican Cătălina Maria (Şcoala Gimnazială „I.C. Lăzărescu” Ţiţeşti): 3.85.
Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr
Matematică - Informatică, 29 de locuri, ocupate 9
8Simon Ionela Roxana (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 8.77;
8Zemeleagă Ionuţ Tiberiu (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 7.79;
8Mamularu Delia Melania (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 7.46;
8Ciorciovel Sorin Vlad (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 7.44;
8Aldea Adrian Viorel (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 6.90;
8Nedelescu Elena Gabriela (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 6.66;
8Bălan Elena Ştefania (Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu” Dragoslavele): 6.42;
8Dincă Petruţa Miruna (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 5.87;
8Udrea Gabriela Adelina (Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu” Dragoslavele): 3.76.
Turism şi Alimentaţie, 28 de locuri, ocupate 18
8Mutu Maria Magdalena (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 6.79;
8Feraru Amalia Cătălina (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 6.59;
8Robu Laurenţiu Ionuţ (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 6.47;
8Nonoşel Roberta Maria (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 6.40;
8Simion Alexandra Ioana (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 6.38;
8Piuaru Ionuţ Alexandru (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 5.85;
8Oprişoiu Ştefan Marius (Şcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei): 5.78;
8Busioc Florentin Cristian (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 5.71;
8Busioc Teodora Georgiana (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 5.52;
8Nistor Isabela Alexandra (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 5.35;
8Olteanu Ionuţ Adrian (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 5.31;
8Ciorciovel Miruna Georgiana (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 5.17;
8Luţea Elena Diana (Şcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei): 4.89;
8Damu Elena Cristinela (Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu” Rucăr): 4.31;
8Taraşi Alina Georgiana (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 4.20;
8Brănescu George Daniel (Şcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei): 3.77;
8Pîrvu Sebastian Gabriel (Şcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei): 3.31;
8Chiorcea Marius Andrei (Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” Rucăr): 2.73.
Liceul Tehnologic Auto
Mecanică, 28 de Locuri, ocupate 6
8Dincă Mădălin Marian (Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni): 6.84;
8State Cosmin Gabriel (Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”): 6.53;
8Grozea Laura Maria (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 5.34;
8Ivan Ioana Andreea (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 4.31;
8Feraru Sebastian Mihai (Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”): 4.15;
8Murgilă Milena Antonela (Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”): 3.22.

The most visited gambling websites in The UK