Menu
TRAFIC

44 de elevi musceleni, la Olimpiada Judeţeană de Limba Română

  • Written by Evenimentul Muscelean
  • Hits: 498

Peste 200 de elevi din Muscel s-au întrecut, la sfârşitul săptămânii trecute, în cadrul Olimpiadei de Limba şi Literatura Română, faza locală. Ca şi anul trecut, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman” a fost gazda celor de la gimnaziu, dar şi a liceenilor. Din cei 208 elevi prezenţi, la faza următoare, judeţeană, s-au calificat 44, mai mulţi ca în 2016. Iată care au fost punctajele obţinute:  

Clasa a V-a

8Trandafir Teodora, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 114,50 puncte (calificată)

8Dănescu Mihai, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 112 puncte (calificat)

8Ciopleiaşi Denisa Gabriela, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 110 puncte (calificată)

8Cartaleanu Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Samson Liliana): 108 puncte (calificată)

8Ceapraz Maria, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 108 puncte (calificată)

8Damian Bianca, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 108 puncte (calificată)

8Pîrşan Victoria, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 108 puncte (calificată)

8Popescu Ioana Bianca, C.N.P. „Carol I” (prof.Samson Liliana): 108 puncte (calificată)

8Nicolae Elisa, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 107 p

8Ionescu Denisa, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 105 p

8Iaru Briana, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 104,50 puncte

8Radu Rebeca, C.N.D.G. (prof. Horvat Luiza): 104 puncte

8Neguş Eliana, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 103 puncte

8Dogioiu Rareş Andrei, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 102 puncte

8Duţescu  Ariana, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 101,50 puncte

8Caplan Ştefan, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 100,50 puncte

8Drăgulinescu Vera, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 100 puncte

8Heroiu Adelina, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 100 puncte

8Bebeşelea Adelina, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.David Luminiţa): 96 puncte

8Buta Noris Ionuţ, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 96 puncte

8Codârlă Sorin, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 94,50 p

8Gruia Maria, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 93,50 puncte

8Ilinca Flavius Viorel, C.N.P. „Carol I” (prof.Samson Liliana): 92,50 puncte

8Parghel Iulia Teodora, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 92 puncte

8Avram Luiza Rebeca, Ş.G. „Nae Ghica” (prof.Vorovenci Mihaela): 91,50 puncte

8Grecu Anisia, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 91 p

8Margalinoiu Alexandra, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.David Luminiţa): 91 puncte

8Tânăsoiu Maria, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 91 p

8Crîngaru Teodora, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 90,50 puncte

8Bizon Anca, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 88 p

8Şipoteanu Ilinca, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 83 p

8Ivaşcu Dariana Maria, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 81 puncte

8Păunescu Albert, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 71,50 puncte

8Biţan Teodora, Ş.G. „Oprea Iorgulescu”  (prof.Horobeanu Gabriela): 68 puncte

8Bodîrlău Claudiu Mihai, L.P.S. (prof.Neagoe Mădălina): 67,50 p

8Radu Raluca Elena, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 63 puncte

8Ghiorghiţoiu Maria, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 60,50 puncte

8Stoica Daria, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Horobeanu Gabriela): 60,50 puncte

8Vrînceanu Cosmina, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 57 puncte

8Troneci Teodora, Ş.G. „Theodor Aman” (prof.Ungureanu Adelina): 43 puncte

 

Clasa a VI-a

8Stoica Ilinca, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 110,50 puncte (calificată)

8Alexe Adelina, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 110 puncte (calificată)

8Şchioapa Ştefania Maria, Ş.G. „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti (prof.Stoica Delia): 107 puncte (calificată)

8Banu Simona, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 102 puncte (calificată)

8Trifan Iustin, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 100,50 puncte (calificat)

8Gorgan Alecsandra Eliana, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 100 puncte (calificată)

8Moise Ştefania, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 100 puncte (calificată)

8Robu Andreea Ariana, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 100 puncte (calificată)

8Minciu Aida Ioana, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 95,20 puncte

8Străjeru Ştefania Cătălina, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 95 puncte

8Pârvu Tatiana, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 94 p

8Plăiaşu Ruxandra Elena, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 91 puncte

8Florea Anastasia, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 88,50 puncte

8Popescu Indira, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 87,50 puncte

8Mitiriţă Flavia Amalia, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 87 puncte

8Floarea Alexandra Iuliana, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 86,50 lei

8Ivaşcu Daria, C.N.D.G. (prof.Horvat Luiza): 86,50 puncte

8Vasilescu Sara, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (profesor Horobeanu Gabriela): 86,50 puncte

8Bălănică Vlăduţ George, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 85,50 puncte

8Joiţa Fabian, Ş.G. Livezeni (prof.Ştefan Cătălina): 83,50 p

8Chichirez Teodora Elena, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 82 puncte

8Cioacă Rebeca, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Horobeanu Gabriela): 79,50 puncte

8Ganci Andra Elena, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 78,50 puncte

8Popa Elisa Costinela, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 78,50 puncte

8Smadea Diana, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 78 p

8Negru George Eduard, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 77 puncte

8Coţovelea Amalia Elena, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 76 p

8Fintoiu Andreea Mihaela, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 75 puncte

8Priotesu Antonio Marian, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 75 puncte

8Craioveanu Roberta, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 73 puncte

8Grigorescu Andrada, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 71,50 puncte

8Rădulescu Dănuţ Teodor, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 70,50 puncte

8Secăreanu Nicola, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 70,50 puncte

8Mocanu Beatris, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 69 p

8Neacşu Alina, Ş.G. Valea Popii (prof.Popa Claudia): 69 puncte

8Bizon Andrei Marius, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 68,50 puncte

8Gava Samuel Ştefan, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 68,50 puncte

8Toader Bianca Gabriela, Ş.G. „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti (prof.Stoica Delia): 68,50 puncte

8Tudosescu Antonio Adrian, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 68,50 puncte

8Dobrescu Andrei, Ş.G. „Ion Iorgulescu” Mihăeşti (prof.Coman Iuliana): 67,50 puncte

8Bivol Iulia, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 67 p

8Bulacu Cristina Elena, L.P.S. (prof.Toma Crinuţa): 67 puncte

8Luca Aida Nicola, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 66 puncte

8Cojocaru Alexandru, Ş.G. „Theodor Aman” (prof.Ungureanu Adelina): 65,50 puncte

8Moiceanu Adelina, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 65,50 puncte

8Grecu Mario, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.David Luminiţa): 63,50 p

8Ene Robert Ionuţ, L.P.S. (prof.Toma Crinuţa): 63,50 puncte

8Cojocaru Delia, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 62 puncte

8Boteanu Tiberiu, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 56,50 puncte

8Ovejan Diana Elena, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 56,50 puncte

8Coroleac Bianca, Ş.G. Livezeni (prof.Ştefan Cătălina): 54,50 p

8Sima Elena Anca, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 51,50 puncte

8Chiţa Vasilica Cristina, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 45 puncte

8Bragă Andra Elena, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 43,50 puncte

8Popescu Sorina Adriana, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (prof.Gruianu Cristina Elena): 41 puncte

8Geamănu Andreea, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (prof.Gruianu Cristina Elena): 28,50 puncte

8Stancu Andreea Cristina, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (prof.Gruianu Cristina Elena): 21,50 puncte

8Bucur Marinela Izabela, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (prof.Gruianu Cristina Elena): 12 puncte

 

Clasa a VII-a

8Cojocaru Amalia Rebeca, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 115 puncte (calificată)

8Durdun Vlad, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 112,50 puncte (calificat)

8Grigorescu Emanuela, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 107 puncte (calificată)

8Tudor Maria, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 105 puncte (calificată)

8Amzică Andreea, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 100 puncte (calificată)

8Răuţă Izabela, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 95,50 puncte

8Banu Ecaterina Andreea, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 93 puncte

8Ilie Dragoş, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 93 p

8Vlad Rareş Andrei, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 93 puncte   

8Dogioiu Dumitrana, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 92,50 puncte

8Cârlănaru Gabriel Cristian, Ş.G. Bălileşti-Poieniţa (prof.Badea Ionela): 92 puncte

8Lixandru Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 91 p

8Sminchişe Claudiu, C.N.D.G. (prof.Beldugan Adelina): 91 p

8Mircescu Norris, Ş.C. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 89 p

8Savu Alexandru, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 89 puncte

8Chivu Natalia, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 87 p

8Spînu Alexandra, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 87 p

8Grigoroiu Carmen Petronela, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 84 puncte

8Iosif Sebastian, Ş.G. Valea Popii (prof.Nicolae Alexandra): 84 p

8Işfan Mihaela Cristiana, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 84 puncte

8Văcaru Oana Nicoleta, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 82 puncte

8Dobrescu Mălina, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Banu Gabriela): 80 puncte

8Muşa Irina, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.David Luminiţa): 80 p

8Pestriţu Alexandru, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 79,50 puncte

8Dinescu Constantin, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 78 puncte

8Neagoe Ovidiu Daniel, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 78 puncte

8Geantă Pamvo, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 77,50 puncte

8Bivol Ioana Theodora, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 77 puncte

8Albu Georgiana Cosmina, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen):  76 puncte

8Simion Izabela, Ş.G. Nr.1 Mioarele (prof.Ivan Loredana Eugenia): 74 puncte

8Pestriţu Ioana, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.David Luminiţa): 73,50 puncte

8Neguş Ioana, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Horobeanu Gabriela): 72,50 puncte

8Pastoric Daria Ioana, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 72,50 puncte

8Cojocaru Alexandru Stelian, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 72 puncte

8Chivu Elena, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 70 p

8Popescu Ana Maria Alexandra, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 69 punste

8Arsu Emanuel Florin, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 68 puncte

8Herache Sorinel Mihai, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 67,50 puncte

8Derioiu Denisa Maria, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 67 puncte

8Mădulărea Denisa Florina, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Bălănică Ramona): 64,50 puncte

8Ioana Delia, Ş.G. Valea Popii (prof.Nicolae Alexandra): 63 p

8Popa Marius Vlad, L.P.S. (prof.Arsu Veronica): 62 puncte

8Robu Alexandra Ioana, Ş.G. Bădeni (prof.Ştefănescu Păunica): 62 puncte

8Mălureanu Iustin, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 61 puncte

8Lăcătuşu Raluca, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 58,50 puncte

8Ţîru Bianca, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 54,50 p

8Ţigău George Corinel, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 54 puncte

8Nicolae Bianca Ioana, Ş.G. Drăghici (prof.Ghiorghiulescu Manuela): 46 puncte

 

Clasa a VIII-a

8Florescu Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 116 puncte (calificată)

8Coman Ruxandra, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Horobeanu Gabriela): 114 puncte (calificată)

8Căciulă Cătălina, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 113 puncte (calificată)

8Godea Bianca, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 113 puncte (calificată)

8Brumaru Georgiana, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 111 puncte (calificată)

8Cojocaru Emilia, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 111 puncte (calificată)

8Niţă Irina Gabriela, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 110 puncte

8Ştefan Andrada, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 110 puncte

8Tămaş Ariana, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 110 puncte

8Creţu Eusebiu, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 107 p

8Coleşică Răzvan Emanuel, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 106 puncte

8Nistor Maria, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Biţan Angela): 106 puncte

8Popescu Alexia, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 106 p

8Căţoiu Alexandra, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Voican Sanda): 104 puncte

8Ungureanu Monica, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Vasilescu Camelia): 104 puncte

8Marin Andreea Teodora, Ş.G. Bădeni (prof.Ştefănescu Păunica): 102 puncte

8Moşoiu Luca Gabriel, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 102 puncte

8Moise Raluca Ştefania, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (prof.Liliana Pătrulescu): 102 puncte

8Şandru Camelia Elena, Ş.G. „Nae Ghica” Rucăr (prof.Vorovenci Mihaela): 101,50 puncte

8Ilinca Raluca Ioana, Ş.G. „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti (prof. Moiceanu Nicoleta): 100 puncte

8Cocean Daiana Andreea, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 98 puncte

8Pătrăşcoiu Iulia Alexia, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 97 puncte

8Boarţă Ioana Valeria, Ş.G. Nr.1 Poienarii de Muscel (prof.Ilinca Elena Mihaela): 96 puncte

8Popa Antonia Gabriela, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 96 puncte

8Neculăescu Andreea Alexandra, Ş.G. Coteneşti (prof.Popescu Roxana Ştefania): 96 puncte

8Buzea Nicolae Octavian, Ş.G. Lereşti (prof.Polexe Elena): 95 p

8Dascălu Cătălina Elena, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 95 puncte

8Drăgnescu Bianca, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 95 puncte

8Veca Oana, Ş.G. „Nanu Muscel” (prof.Banu Mihaiela): 95 p

8Petculescu Maria, Ş.G. Valea Popii (prof.Nicolae Alexandra): 94,50 puncte

8Băcioiu Raluca Andreea, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 94 puncte

8Stoian Diana Andreea, Ş.G. „Ion Iorgulescu” Mihăeşti (prof.Popa Adina): 94 puncte

8Ivaşcu Alexandra Maria, Ş.G. „Mihai Tican Rumano” Berevoeşti (prof. Moiceanu Nicoleta): 93 puncte

8Teşileanu Andra Maria, Ş.G. „Sfântul Iacob” (prof.Coman Andreea Daniela): 93 puncte

8Iancu Diana, Ş.G. Bălileşti (prof.Ghinea Nicoleta): 92 puncte

8Duhomnicu Radu, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 92 puncte

8Ivan Alexandru, Ş.G. Nr.1 Schitu Goleşti (prof.Iuliana Diaconu): 92 puncte

8Matei Darius, Ş.G. Nr.1 Mioarele (prof.Ivan Loredana Eugenia): 91 puncte

8Micudă Albert Ionuţ, Ş.G. Nr.1 Albeştii de Muscel (profesor Liliana Pătrulescu): 91 puncte

8Petrian Elena, Ş.G. Bălileşti (prof.Ghinea Nicoleta): 87 puncte 

8Ştefan Mădălina, Ş.G. „Ion Iorgulescu” Mihăeşti (prof.Popa Adina): 86 puncte

8Soceanu Adriana Ştefania, Ş.G. Nr.1 Lereşti (prof.Polexe Elena): 85 puncte

8Stanciu Alex, Ş.G. Valea Popii (profesor Nicolae Alexandra): 85 puncte

8Hăbuc Corina, Ş.G. Bălileşti (prof.Ghinea Nicoleta): 84 puncte

8Păceşică Cristina Ionela, Ş.G. Nr.1 Poienarii de Muscel (prof.Ilinca Elena Mihaela): 84 puncte

8Roman Eliza, Ş.G. „Oprea Iorgulescu” (prof.Horobeanu Gabriela): 84 puncte

8Niţă Ana Maria, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 83 p

8Bratu Maria Teodora, Ş.G. Nr.1 Stoeneşti (prof.Spînu Gabriela): 83 puncte

8Bănică Viviana Maria, Ş.G. Coteneşti (prof.Popescu Roxana Ştefania): 80 puncte

8Firică Cosmin, Ş.G. „C.D. Aricescu” (prof.Stan Loredana): 79 puncte

8Stănescu Alexandru, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 77 puncte

8Nicolae Ştefania, Ş.G. „Ion Iorgulescu”  Mihăeşti (prof.Popa Adina): 76 puncte

8Ştefan Adelina, Ş.G. „Ion Iorgulescu” Mihăeşti (prof.Popa Adina): 76 puncte

8Dumitru Diana, Ş.G. Rădeşti (prof.Gheorghe Elena Diana): 73 puncte

8Ştefănescu Alexandra Mihaela, Ş.G. Nr.1 Poienarii de Muscel (profesor Ilinca Elena Mihaela): 73 puncte

8Toma Anabela, Ş.G. Nămăeşti (prof.Popa Adina): 71 puncte

8Vasi Ioana Gesica, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (profesor Gruianu Cristina Elena): 69 puncte

8Pârcălăbescu Andrada Maria, Ş.G. „Ion Iorgulescu” Mihăeşti (profesor Popa Adina): 67 puncte

8Băşcău Lucian Florin, Ş.G. Nr.1 Bughea de Sus (prof.Gruianu Cristina Elena): 56 puncte

 

Clasa a IX-a

8Malancu Elena Florentina, C.N.D.G. (prof.Bădiţescu Simona): 117,50 puncte (calificată)

8Ochi Teodora Elena, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 112,50 puncte (calificată)

8Stanciu Bianca Maria, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 111 puncte (calificată)

8Muşel Maria Aurelia, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 109,50 puncte (calificată)

8Zidaru Bertha Ştefania, C.N.P. „Carol I” (prof.Samson Liliana): 106,50 puncte (calificată)

8Ionaşcu Beatrice Ioana, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 104,50 puncte (calificată)

8Rizea Ştefan Cosmin Petruţ, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 102,50 puncte (calificat)

8Vorovenci Alisia Georgiana, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 102 puncte (calificată)

8Niţicală Sorana, C.N.D.G. (prof.Lazarovici Cristina): 97 puncte

8Ilinca Iulia Maria, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 94,50 puncte 

8Bragă Amalia, C.N.D.G. (prof.Beldugan Adelina): 93 puncte

8Guiman Erika Andreea, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 93 p

8Ilinu Laura Elena, L.D.B. (prof.Dana Antoanela):  93 puncte

8Mihalache Anisia, C.N.D.G. (prof.Lazarovici Cristina): 93 p

8Mitu Iunia, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 92,50 puncte

8Florea Teodora Valentina, C.N.D.G. (prof.Bădiţescu Simona): 92 puncte

8Pascu Oana, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 92 puncte

8Cicu Georgiana, C.N.D.G. (prof.Lazarovici Cristina): 90 puncte

8Iosif Andra Maria, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 90 puncte

8Bragă Delia, C.N.D.G. (prof.Beldugan Adelina): 84 puncte

8Predoiu Florin Cătălin, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 79,50 p

8Simon Măriuca Luciana, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 78,50 p

8Diaconu Alina Elena, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 78 puncte

8Cataramă Raluca Ioana, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 76 p

8Negescu Teodora, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 70 p

8Boriceanu Mihaela, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 69 p

8Ştefăniţă Teodor, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 63,50 puncte

8Tocaciu Iuliana, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 61 puncte

8Vrînceanu Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 60,50 puncte

8Avram Ana Maria, C.N. „Dinicu Golescu” (prof.Neguş Laura): 59 puncte

8Scheianu Anisia, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 54 puncte

8Stuparu Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Samson Liliana): 52,50 puncte

 

Clasa a X-a

8Florea Tabita, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 116 puncte (calificată)

8Dragomir Andrei, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 107 puncte (calificat)

8Buzea Mirabela, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 100 puncte (calificată)

8Nitiş Ana Olivia, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 100 puncte (calificată)

8Bădiţescu Diana, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 94 puncte

8Samson Isabella, C.N.D.G. (prof. Lovin Anca): 94 puncte

8Leca Ana Maria, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 92 puncte

8Moşteanu Daria, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 92 puncte

8Muşetescu Delia, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 92 puncte

8Stuparu Elena, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 88 puncte

8Gava Ruxandra, L.D.B. (prof.Dragomir Florentina): 88 puncte

8Cartaleanu Iulia, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 87 p

8Mîrzac Andreea, C.N.D.G. (prof.Lovin Anca): 87 puncte

8Ponea Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof. Căciulă Laura): 86,50 p

8Oprei Lavinia, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 84 puncte

8Miloiu Diana Costinela, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 83 p

8Mitoi Ştefan, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 79 puncte

8Morel Irina, L.D.B. (prof.Pîslaru Cristina): 77,50 puncte

8Nedelcu Ruxandra, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 73 puncte

8Enache Magda, C.N.P. „Carol I” (prof.Gemănaru Maria): 72 p

8Păunescu Miruna, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 70 puncte

8Prundeanu Maria, C.N.D.G. (prof. Neguş Laura): 68,50 puncte

8Strafalogea Oana, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 68 puncte

8Stana Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Căciulă Laura): 65 p

8Dumitru Andrei, C.N.D.G. (prof.Lazarovici Cristina): 60 puncte

 

Clasa a XI-a

8Sasu Sorina, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 109 puncte (calificată)

8Iacob Cristina, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 104 puncte (calificată)

8Marcu Mihaela Alexandra, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 104 puncte (calificată)

8Dobrescu Teodora Andreea, C.N.D.G. (prof.Lazarovici Cristina): 93 puncte

8Ghircuş Anca Gabriela, L.D.B. (prof.Dana Antoanela): 81 p

8Nae Andrei Dorian, C.N.D.G. (prof. Lazarovici Cristina): 74 p

8Luca Luigi Antonio, C.N.D.G. (prof. Beldugan Adelina): 66 p

8Bădulescu Graţiela Iuliana, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 64,50 puncte

8Şofri Duţescu Maria Luiza, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 60 puncte

8Iosif Luisa Gabriela, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 56,50 puncte

 

Clasa a XII-a

Floroiu Mareş Ana Maria, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 105 puncte (calificată)

Şucu Andra Ionela, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 100 puncte (calificată)

Cimpoacă Mateescu Alexandra Raluca, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 87,50 puncte

Leica Vlad, C.N.D.G. (prof.Neguş Laura): 71 puncte

Sîrboiu Ioana, C.N.D.G. (prof.Lovin Anca 67,50 puncte

Bănică Diana Mihaela, C.N.P. „Carol I” (prof.Zaharia Carmen): 63,50 puncte

The most visited gambling websites in The UK