Te informam ca site-ul nostru foloseste cookie-uri, iar prin navigarea pe site iti exprimi acordul asupra folosirii acestora. 

Logo

Spitalul angajează economist, consilier juridic, liftier şi portar

    În această lună, Spitalul Câmpulung organizează concursuri pentru ocuparea a patru posturi vacante, pe perioadă nedeterminată, de: liftier, portar, consilier juridic şi economist. La ultimele două deja s-a încheiat perioada de selecţie a dosarelor.
    În cadrul Spitalului sunt libere două locuri de consilier juridic, unul la Biroul Achiziţii Publice, Contractare şi celălalt la Serviciul de Management al Calităţii Serviciilor Medicale, în anunţul de recrutare nespecificându-se despre care este vorba. În acest caz, şi-au depus dosarele trei doritori, doar doi rămânând în concurs pentru susţinerea probei scrise (pe 17 martie) şi a interviului (pe 22 martie): Constantin Lincan şi Pavel Mugurel Schiaucu, iar dosarul lui Nicolae Lucian Stoica a fost respins, din cauză că nu a îndeplinit condiţia de vechime în specialitatea studiilor.
    Şi-au dorit postul de economist, care este liber la Serviciul de Management al Calităţii Serviciilor Medicale trei doamne, doar una fiind cea care va susţine proba scrisă (pe 16 martie) şi interviul (pe 21 martie): Andreea Mădălina Tabacu. Paulina Petruţa Negru şi Ioana Aurora Bugheanu au fost respinse pe motiv că nu au îndeplinit condiţia specifică necesară a studiilor de management.
    Continuăm enumerarea angajaţilor compartimentelor, cabinetelor şi serviciilor Spitalului Municipal.

Compartiment de Supraveghere şi Control Infecţii Nosocomiale
Vacant, medic cu jumătate de normă
=Erika Dudu, medic primar cu jumătate de normă
Vacant, asistent medical principal
=Vasilica Muşetescu, asistent medical principal

Cabinet Planificare Familială
=Marius Sorin Pitulan, medic primar
=Violeta Pescaru, medic specialist
Vacant, asistent medical principal

Cabinet Diabet Zaharat, Nutriţie şi Boli Metabolice
Vacant, medic primar
=Cristina Oancea, medic specialist
=Andreea Elena Chirulescu Băbeanu, medic rezident, anul IV
=Irina Tăutu, asistent medical principal

Cabinet Oncologie Medicală
Vacant, asistent medical principal

Cabinet Boli Infecţioase şi Epidemiologie (antirabic)
=Vasile Eşanu, asistent medical principal
Cabinet Asistenţă Socială
Vacant, psiholog specialist
Vacant, asistent social

Bucătărie Dietetică
=Loredana Ştefan, asistent medical principal
=Maria Răucea, asistent medical principal
Vacant, asistent medical principal

Spălătorie
=Cristina Ramona Ghinea, spălătoreasă cu gestiune
=Cornelia Bădulescu, spălătoreasă
=Veronica Elena Simion, spălătoreasă
=Daniela Marinescu, spălătoreasă
=Carmen Otilia Manole, spălătoreasă
=Crina Tureac, spălătoreasă
=Brânduşa Elena Vîjan, spălătoreasă

Alte Servicii
=Iuliana Elena Ungureanu, îngrijitoare
=Gheorghiţa Doina Matei, garderobier

Serviciul de Management al Calităţii Serviciilor Medicale
=Nicolaie Alexe, şef serviciu (economist)
Patru poturi vacante: de economist, inginer, consilier juridic şi medic

Ambulatoriul Integrat cu cabinete în specialităţile:

Cabinet Medicină Internă
=Otilia Ramona Vlad, asistent medical principal

Cabinet Chirurgie Generală
=Viorica Proca, asistent medical principal
=Diana Ionela Enache, asistent medical principal

Cabinet Medicina Muncii
=Carmen Vicenţa Vintilescu, medic primar
=Florina Spiridon, medic rezident, anul IV
=Daniela Georgescu, asistent medical principal

Cabinet Pediatrie
=Elena Chircioagă, asistent medical principal
=Gabriela Oprica Pătraşcu, asistent medical principal
Două posturi vacante de asistent medical principal

Cabinet Neurologie
Vacant, soră medicală principală

Cabinet Cardiologie
=Luminiţa Iosif, asistent medical principal

Cabinet Dermatovenerologie
=Dumitra Bugheanu, asistent medical principal

Cabinet Oftalmologie
=Leonica Şerb, asistent medical principal
Vacant, asistent medical

Cabinet ORL
=Giorgiana Ana Matei, asistent medical principal
Vacant, asistent medical

Cabinet Obstetrică Ginecologie
=Adela Colţoi Ştefănescu, asistent medical principal

Cabinet Recuperare, Medicină Fizică şi Balneologie
=Bogdan Albulescu, medic primar
=Gabriela Cismaru, asistent medical principal

Cabinet Chirurgie Plastică, Microchirurgie Reconstructivă
Cabinet Endocrinologie
Cabinet Ortopedie şi Traumatologie
=Gheorghe Florinel Oancea, asistent medical principal

Cabinet Psihiatrie
Vacant, asistent medical principal
=Carola Amalia Mocanu, asistent medical principal

Cabinet Reumatologie
Cabinet Gastroenterologie
Temporar vacant, asistent medical, suspendat conform Legii nr. 53/2003, art. 51, alin.1, lit.a

Laborator Recuperare, Medicină Fizică şi Balneologie
(bază de tratament)
=Marina Carmen Mănescu, profesor CFM (cultură fizică medicală)
=Liliana Nicoleta Coman, asistent medical principal
=Dănuţ Constantin Stoica, asistent medical principal
=Mihaela Ionela Marinica, asistent medical principal
=Liliana Cotescu, asistent medical principal
=Gabriela Mărgescu, soră medicală principală
=Georgeta Cornelia Cristache, asistent medical principal
=Marian Narcis Ivan, asistent medical principal
=Andrei Lucian Lazarovici, asistent medical principal
=Florin Leonard Schiteanu, asistent medical principal
=Constantin Cătălin Vîjan, asistent medical
Vacant, asistent medical

Alte Servicii
=Camelia Bugheanu, îngrijitoare
=Adina Ioana Bugheanu, îngrijitoare

Personal TESA

Biroul RUNOS
=Elisabeta Matei, şef birou (economist)
=Camelia Moşteanu, inginer
=Elena Adelina Bivol, economist
=Camelia Biţan, referent

Serviciul Financiar-Contabilitate
Temporar vacant, economist, suspendat conform Legii nr. 95/2006, art.181, alin.6
=Corina Vasile, şef serviciu cu delegaţie (economist)
=Angelica Bumbeneci, economist
=Georgiana Magdalena Iacob, referent specialitate
=Doina Mitu, economist

Birou Aprovizionare, Transport
Temporar vacant, şef birou (tehnician), suspendat conform Legii nr. 53/2003, art. 51, alin.1, lit.e
=Erica Maria Savu, şef birou cu delegaţie (referent specialitate)
=Elena Irina Măţăoanu, referent specialitate

Birou Administrativ
=Georgică Tătulea, şef birou (tehnician)
=Persida Oprea, referent specialitate
=Maria Florica, magaziner

Compartiment Tehnic
=Dumitru Avram, economist
Vacant, referent specialitate

Birou Achiziţii Publice, Contractare
=Virgil Stoica, şef birou (inginer)
=Anişoara Greculescu, operator
Vacant, consilier juridic

Compartiment Juridic
=Petrina Florea, consilier juridic

Compartiment SSM, PSI, Protecţie Civilă şi Situaţii de Urgenţă
=Vladimir Matei, inginer

Compartiment Audit
=Claudia Negru, economist

Birou Informatică
Mihai Ionuţ Bălan, şef birou cu delegaţie (analist), plus o jumătate de normă ca analist
Vacant, inginer sistem cu jumătate de normă
=Gabriela Popa, operator

Culte
=Demirel Cătălin Biţan, preot

Personal de deservire
=Cristinel Duhomnicu, portar
=Dumitru Dumitru, portar
=Antonel Trufăşilă, portar
Vacant, portar
=Ionel Şerban, portar
=Iulian Stoica, portar

Muncitori bucătărie
=Vera Martin, muncitor calificat
=Ligia Ungureanu, muncitor calificat
=Mihaela Bădulescu, muncitor calificat
=Elena Mirela Stoian, muncitor calificat
=Costinela Irina Mărcuşanu, muncitor calificat
=Viorica Pătru, muncitor calificat
=Marioara Mărcuşanu, muncitor necalificat
=Maria Popescu, muncitor necalificat

Muncitori centrala termică
=Cristian Chiru, muncitor calificat
=Gabriel Petruţ Mărcuşanu, muncitor calificat
=Marian Florin Mitu, muncitor calificat
=Ion Leca, muncitor calificat

Muncitori întreţinere clădiri
=Dan Motocescu, muncitor calificat
=Viorel Rotaru, muncitor calificat
=Stelian Oncioiu, muncitor calificat
=Ionuţ Craiu, muncitor calificat
=Alexandru Martin, muncitor calificat
=Costică Palade, muncitor calificat
=Florin Neculae, muncitor calificat
=Ioan Păun, muncitor calificat
=Relu Mălureanu, muncitor calificat
=Ion Tudoroiu, muncitor calificat
=Octavian Cioncu, muncitor calificat
=Gheorghe Damian, muncitor calificat
=Răducu Boncoi, muncitor calificat
=Aurel Cristinel Mălureanu, muncitor calificat

Muncitori lenjerie
=Valeria Fintoiu, muncitor calificat

Muncitori lift
Vacant, muncitor calificat
=Irinela Dumitru, muncitor calificat
=Mihaela Feldioara Jinga, muncitor calificat
=Maria Damian, muncitor calificat
=Mariana Cioncu, muncitor calificat

Muncitor oxigen
=Narcis Ţurlea, muncitor calificat

Muncitori telefoane
=Cosmina Elena Vlăduţă, muncitor calificat
=Mariana Androne, muncitor calificat
=Irinela Vizitiu, muncitor calificat
=Georgiana Bănică, muncitor calificat

Personal operativ
Ion Olteanu, şofer

Medici cu competenţe limitate
Trei posturi vacante de medic

Evenimentul Muscelean