Te informam ca site-ul nostru foloseste cookie-uri, iar prin navigarea pe site iti exprimi acordul asupra folosirii acestora. 

Menu
TRAFIC

Autoritatea Electorală Permanentă a tras la sorţi numele operatorilor de calculator din secţiile de votare

  • Written by Evenimentul Muscelean
  • Hits: 412

Autoritatea Electorală Permanentă a publicat lista persoanelor desemnate ope-rator calculator ai birourilor electorale ale secţiilor de votare, constituite pentru alegerea preşedintelui României, din 10 noiembrie 2019. Ordinea de prioritate de desemnare a acestor operatori a fost făcută după trei criterii: persoanele care au domiciliul în localitatea respectivă; persoanele care au reşedinţa în localitatea respectivă; persoanele care au solicitat desemnarea în localitatea respectivă.

Câmpulung 

Secţia nr. 90, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” I: Luiza Monica Muşat

Secţia nr. 91, Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” II: Atena Daniela Jilavu

Secţia nr. 92, Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel”: Mihaela Simona Ivaşcu

Secția nr. 93, Biblioteca Grui: Petrică Adrian Alexe

Secţia nr. 94, Grădinița cu Program Normal nr. 9-I: Maria Horbaniuc

Secţia nr. 95, Grădinița cu Program Normal nr. 9-II: Crenguța Constanţa Maiorescu

Secţia nr. 96, Grădinița cu Program Normal nr. 9-III: Andreea Elena Miriţoiu

Secţia nr. 97, Şcoala Generală nr. 5: Mihaela Drăguşanu

Secţia nr. 98, Hidroelectrica SA: Corina Ioana Ivaşcu

Secţia nr. 99, Școala Gimnazială „Theodor Aman”-I: Ion Marinescu

Secţia nr. 100, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”-II: Andreea Ţîru

Secţia nr. 101, Şcoala Gimnazială „Theodor Aman”-III: Ciprian Constantin Bratu

Secţia nr. 102, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-I: Raluca Andreea Matei

Secţia nr. 103, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-II: Gheorghe Banu

Secţia nr. 104, Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina”-III: Cătălin Ion Butoiu

Secţia nr. 105, Grădinița cu Program Normal nr. 8-I: Mihaela Alina Sminchişe

Secţia nr. 106, Grădinița cu Program Normal nr. 8-II: Mirabela Popescu

Secţia nr. 107, Grădiniţa Valea Româneștilor: Diana Andreea Ciobanu

Secţia nr. 108, Liceul Teoretic „Dan Barbilian”: Nicolae Daniel Dumitru

Secţia nr. 109, Colegiul Național Pedagogic „Carol I”: Constantin Marian Tuţă

Secţia nr. 110, Serviciul Întreținere Drumuri şi Străzi: Gabriela Țibichi

Secţia nr. 111, Liceul  Tehnologic Auto: Alexandru Nicolae Căprescu

Secţia nr. 112, Şcoala Generală nr. 4 Apa Sărată: Octavian Laurenţiu Ţibichi

Secţia nr. 113, Grădiniţa nr. 1: Monalisa Elisabeta Mavrodin

Secţia nr. 114, Colegiul Național „Dinicu Golescu”: Cătălina Ştefania Răcaru

Secţia nr. 115, Şcoala Gimnazială „C.D. Aricescu”: Marian Ionuţ Micudă

Rezerve sunt: Cătălin Boboc, Ionuţ Cătălin Dobre, Maria Barbu, Ionela Cristina Savu, Cerasela Elena Nicolescu, Camelia Minciună.

Albeştii de Muscel

Secţia nr. 194, Şcoala Gimnazială Albeştii de Muscel: Cristinel Vuţei

Secţia nr. 195, Şcoala Generală Cândeşti: Georgiana Alina Cîndea

Aninoasa

Secţia nr. 199, Şcoala Gimnazială Broşteni: Dan Brosaru Sminchişe

Secţia nr. 200, Căminul Cultural Valea Siliştii: George Bunea

Secţia nr. 201, Şcoala Gimnazială Slănic: Dan Marian Nedelcu

Bălilești

Secţia nr. 220, Cămin Cultural Bălileşti: Alexandru Nicușor Achim

Secţia nr. 221, Cămin Cultural Băjeşti: Iulian Alin Negescu

Secţia nr. 222, Cămin Cultural Poieniţa: Lavinia Vîlcoci

Secţia nr. 223, Şcoala Goleşti-Priboaia: Maria Achim

Berevoeşti

Secţia nr. 231, Cămin Cultural Berevoeşti-Pământeni: Diana Elena Hadâmbu

Secţia nr. 232, Şcoala Gămăceşti: Ionuţ Gabriel Popescu

Secţia nr. 233, Şcoala Bratia: Octavian Cornel Leca

Boteni

Secţia nr. 240, Cămin Cultural Boteni: Mihaela Deliu

Secţia nr. 241, Şcoala Primară Lunca: Ana Maria Bădescu

Bughea de Jos

Secţia nr. 256, Școala Gimnazială Bughea de Jos: Mihaela Dobrescu

Secţia nr. 257, Şcoala Primară Mlăci: Georgiana Cristina Ciobotea

Secţia nr. 258, Şcoala Primară Hulubeşti: Ovidiu Nicuşor Dobrescu

Bughea de Sus

Secţia nr. 259, Şcoala Gimnazială Bughea de Sus: Robert Ionuţ Necula

Secţia nr. 260, Grădiniţa Grui: Ionela Roxana Pătraşcu

Cetăţeni

Secţia nr. 288, Cămin Cultural Cetăţeni: George Daniel Stuparu

Secţia nr. 289, Grădiniţa Lăicăi: Dragoș Marian Pătru

Secţia nr. 290, Şcoala Valea Cetăţuia: Elena Emanuela Arsenică

Coşeşti

Secţia nr. 311, Școala Petrești: Elena Liliana Andrei

Secţia nr. 312, Cămin Cultural Coşeşti: Marius Sandu Antonescu

Secţia nr. 313, Cămin Cultural Leiceşti: Crenguţa Elena Cristescu

Secţia nr. 314, Cămin Cultural Jupâneşti: Carmen Andreea Lăutăruş

Secţia nr. 315, Cămin Cultural Lăpuşani: Gabriela Nicolescu

Davideşti

Secţia nr. 323, Şcoala Davideşti: Ionela Anca Corbu

Secţia nr. 324, Şcoala Voroveni: Sandra Alice Floroiu

Secţia nr. 325, Şcoala Conţeşti: Ionela Leontina Dănuţ

Secţia nr. 326, Şcoala Olteanca: Alexandra Florentina Floroiu

Dâmbovicioara

Secţia nr. 327, Cămin Cultural Podu Dâmboviţei: Ana Maria Călin

Secţia nr. 328, Clădire Multifuncţională Dâmbovicioara: Sorin Nicu Vintilă

Secţia nr. 329, Şcoala Ciocanu: Constantin Ciopleiaş

Dârmăneşti

Secţia nr. 330, Şcoala Piscani: Maria Ruxandra Găișteanu

Secţia nr. 331, Şcoala Dârmăneşti: Luminiţa Elena Marin

Secţia nr. 332, Şcoala Valea Nandrii: Ramona Elena Stoica

Secţia nr. 333, Cămin Cultural Negreni: Corneliu Pădurariu

Dragoslavele

Secţia nr. 338, Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu”: Constantin Popa

Secţia nr. 339, Şcoala Primară Dragoslavele: Mirea Morel

Secţia nr. 340, Şcoala Valea Hotarului: Robert Marian Eftene

Godeni

Secția nr. 342, Şcoala Godeni: Maria Cristina Cincă

Secţia nr. 343, Şcoala Gimnazială Coteşti: Iuliana Venera Niculescu

Hârtieşti

Secţia nr. 346, Cămin Cultural Hârtieşti: Roxana Dumitra Andrei

Secţia nr. 347, Primăria Veche Hârtieşti: Ciprian Alexandru Radu

Secţia nr. 348, Şcoala Lucieni: Claudia Ileana Preda

Secţia nr. 349, Centrul de zi Lespezi: Ciprian Alexandru Radu

Lereşti

Secţia nr. 357, Şcoala Gimnazială Lereşti: Cristina Uleia

Secţia nr. 358, Şcoala Gimnazială Voineşti: Laura Florescu

Secţia nr. 359, Cămin Cultural Lereşti: Alexandru Şfarţ

Mihăeşti

Secţia nr. 382, Cămin Cultural Mihăeşti: Monica Florica Smaranda

Secţia nr. 383, Şcoala Generală Valea Popii: Constantin Iosif

Secţia nr. 384, Cămin Cultural Drăghici: Maria Cristina Mitrea

Secţia nr. 385, Şcoala Generală Văcarea: Florenţa Dogaru

Secţia nr. 386, Cămin Cultural Furnicoşi: George Alexandru Lazăr

Mioarele

Secţia nr. 387, Cămin Cultural Măţău: Ovidiu Marian Deca

Secţia nr. 388, Şcoala Primară Suslăneşti: Florina Ioana Deca

Poienarii de Muscel

Secţia nr. 428, Şcoala Gimnazială Poienarii de Muscel: Adriana Loredana Parolea

Secţia nr. 429, Şcoala Primară Jugur: Ioana Alexandra Constantinrescu

Secţia nr. 430, Grădiniţa Groşani: Ion Georgian Machidon

Rucăr

Secţia nr. 448, Liceul Tehnologic „Victor Slăvescu”: Marian Bogdan Bârloiu

Secţia nr. 449, Şcoala Generală nr. 2: Simona Mariana Oancea

Secţia nr. 450, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” (sala de sport): Răzvan Nicuşor Burnea

Secţia nr. 451, Şcoala Sătic: Nicoleta Ancuţa Băcârcea

Secţia nr. 452, Şcoala Gimnazială „Nae A. Ghica” (clasa pregătitoare): Elena Burnea

Schitu Goleşti

Secţia nr. 459, Şcoala Gimnazială Schitu Goleşti: Dorinel Alexandru Oprescu

Secţia nr. 460, Grădiniţa Valea Pechii: Romulus Valentin Pătraşcu

Secţia 461, Cămin Cultural Lăzăreşti: Nina Manole

Stâlpeni

Secţia nr. 465, Grădiniţa Stâlpeni: Cristian Mihail Stanciu

Secţia nr. 466, Şcoala Generală Livezeni: Sorina Gabriela Antone

Secţia nr. 467, Cămin Cultural Rădeşti: Elena Daiana Savu

Stoeneşti

Secţia nr. 468, Cămin Cultural Stoeneşti: Doina Toader

Secţia nr. 469, Cămin Cultural Bădeni: Diana Ioana Darie

Secţia nr. 470, Cămin Cultural Piatra: Dragoş Dumitrescu

Secţia nr. 471, Şcoala Valea Bădenilor: Mihaela Butoi

Ţițeşti

Secţia nr. 489, Primăria Comunei Țițeşti: Marina Adelina Oancea

Secţia nr. 490, Şcoala Valea Stânii: Nicoleta Alina Tiţa

Secţia nr. 491, Şcoala Țițeşti: Mariana Mihaela Vâlcu

Secţia nr. 492, Școala Valea Mănăstirii: Oana Alina Trică

Valea Mare Pravăț

Secţia nr. 506, Cămin Cultural Valea Mare Pravăț: Luminița Boştenaru

Secţia 507, Cămin Cultural Nămăeşti: George Gabriel Bratu

Secţia 508, Şcoala Bilceşti: Simona Elena Tămaşi

Secţia 509, Şcoala Gura Pravăţ: Oana Alexandra Crineanu Solomon

Vlădești

Secţia nr. 516, Grădiniţa nr. 3: Narcis Ion Vîlcoci

Secţia nr. 517, Şcoala Primară nr. 2: Daiana Cristina Vîlcoci

Vultureşti

Secţia 518, Primăria Vultureşti: Adelina Elena Jinga

Secţia 519, Cămin Cultural Bârzeşti: Iulian Martin

Secţia 520, Şcoala Primară Huluba: Andreea Cătălina Ion 

The most visited gambling websites in The UK